Makinenizi nasıl kurmak istiyorsunuz?

Burada size, çamaşır makinesi ve kurutma makinesi kombinasyonunda uygulayabileceğiniz montaj alternatiflerini tanıtıyoruz.
Çamaşır - Kurutucu sütunu
Yan yana yerleştirmek için yeterli alan olmadığında, çoğu Miele çamaşır makinesi ve kurutucusu yerden tasarruflu olarak üst üstte yerleştirilebilir. Bu yerleştirme şeklinde çamaşır makinesi her zaman altta olur.
Üst üstte yerleştirme şekli için özellikle WhiteEdition tasarım serisindeki makineler uygundur. Bu tasarım serisindeki kurutucularda, kapağın açılma yönü değiştirilebilir ve her iki makinenin kapağının aynı yönde açılması sağlanabilir.
Miele, makinelerin birbirlerine sağlam birleştirilebilmesi için ara modüller sunmaktadır. Bunlardan bazıları, örneğin WTV 512, kullanışlı bir çekmeceyle donatılmıştır. Bu çekmecede, örneğin aksesuar parçaları saklanabilir veya kurutucunun rahatça doldurulması veya boşaltılması için çekmece üzerine çamaşır sepetleri yerleştirilebilir.
Side-by-side
Miele çamaşır makineleri ve çamaşır kurutma makineleri teknik ve optik açıdan birbirlerine uyumludurlar. Bu nedenle bu iki cihazı yan yana koyabilir ve yeni yıkanan çamaşırlarınızı kolayca kurutucuya yükleyebilirsiniz. Eğik panelli ChromeEdition ergonomik bir avantajdır. WTS 510 modül (aksesuar) cihazın altında pratik alanlar ve konforlu çalışma yüksekliği sağlar.
Bazalı yerleştirme
Baza (WTS 510) ile cihazınızı yaklaşık 30 cm kadar yükseltebilir ve böylece daha konforlu bir çalışma yüksekliğine getirebilirsiniz. Cihazın kullanımı daha ergonomik ve daha konforlu bir şekilde gerçekleşir. Aynı zamanda da baza, örn., deterjan ya da çamaşır torbası gibi eşyaları koyabilmeniz için size yer sunar, her şeye çabucak erişebilir, her şeyi çabucak kaldırabilirsiniz.
Alta sürülebilir
Tüm Miele önden doldurmalılar yaklaşık 85 cm niş yüksekliğinde bir çalışma tezgahının altına sürülebilir. Cihaz kapakları bu işlem esnasında çıkarılmaz.
Tezgah altına monte edilebilir
ChromeEdition Miele cihazlar, WDA, W 3000, W 5000, TDA modelleri ve düz panelli T 8000 tezgah altına monte edilebilir. Cihaz kapağının yerine bir tezgah altına montaj parçası örn. UBS W1/G veya UBS T1/G takılırsa bu cihazlar örn. 82 cm niş yüksekliğine sahip bir tezgahın altına yerleştirilebilir.
Modele bağlı donanım özellikleri