Entegre PowerDisk'li AutoDos

Kusursuz temizleme sonuçları
İnovasyonumuzla mükemmel temizlik sonuçlarını deneyimleyin: entegre PowerDisk'li ilk otomatik dozajın adı AutoDos – Miele tasarımı. Bulaşık makinesi ve özel ürünümüz toz granülü son derece uyumlu işleyen bir sistem olarak tasarladık. Toz granüller, seçili programa bağlı olarak otomatik olarak dozajlanır – tam olarak ihtiyaç duyulan miktarda ve en uygun dakikada. Bu sayede ayrıca, tek bir program içerisinde birden çok dozajlama da mümkün olabiliyor. Otomatik programda kirlilik derecesi bir sensör tarafından ölçülüyor ve dozajlama buna göre ayarlanarak gerçekleştiriliyor.
Maksimum kullanım özgürlüğü
Yeni nesil bulaşık makineleri, maksimum bir kullanım özgürlüğü sunuyor. İsterseniz otomatik dozajlama sistemi olan, entegre PowerDisk'li AutoDos'u kullanabilir, isterseniz de tablet ya da toz deterjanı klasik yöntemle dozaj ünitesi üzerinden dozajlayabilirsiniz. Hangi tür deterjanın kullanılacağı kararı her zaman size ait.
Artık her yıkamada deterjanı düşünmek zorunda değilsiniz; ayda bir kez düşünmeniz yeterli – çünkü inovatif dozajlama tekniği, PowerDisk üzerinden ortalama 20 seferlik* yıkama için toz granülünüzün hazır olmasını sağlıyor. Bu da sizin için daha fazla özgürlük demek. Aynı şekilde AutoStart* ile de: Bir defa programlama yetiyor, dünyadaki ilk otonom bulaşık makinesi, istenilen gün ve saatte otomatik olarak yıkıyor. Böylelikle gündelik işleriniz kolaylaşır, siz de benzersiz bir konforun avantajlarından yararlanabilirsiniz.
ECO 50 °C programında Modele bağlı donanım özellikleri