Dondurucu dolaplar ve sandık tipi dondurucular

Geniş hacimli üst sınıf tasarım ve teknoloji.

Geniş hacimli MasterCool ankastre cihazlar sayesinde Miele yeni standartlar belirliyor. Üst sınıf soğutucu cihazlar yüksek kaliteli tasarım, büyüleyici yenilikler ve benzersiz konforu bir araya getiriyor. MasterCool ile yepyeni bir lezzet ve konfor deneyimi yaşıyorsunuz.
Göz alıcı tasarım
MasterCool soğutucu cihazların büyülü görünümü bile cihaz tasarımı için nasıl bir hassasiyet ve malzeme kullanıldığını göstermektedir. En ince ayrıntısına kadar büyük düşünülmüş bir tasarım.
Rakipsiz kalite
Üstün kaliteli mükemmellik ve hassasiyet. Doğru malzeme kullanımı. Yüksek kaliteli cam yüzey, çizilmez plastik ve masif alüminyum çerçeve sayesinde maksimum kalite. Bilgi ve deneyim birikimi sonucunda üst sınıf ürünler.
Homojen tasarım
Tüm talepleri karşılayan eşsiz donanım özellikleri. Sade tasarımı vurgulayan yatay hatlar. Beyaz renkli düz iç paneller kolayca temizlenebilir ve cihazın göz kamaştırmayacak şekilde aydınlatılmasını sağlar.
Etkileyici aydınlatma 
BrilliantLight, MasterCool serisinde standartları yeniden belirlemektedir. Çok sayıdaki LED şerit, soğutma alanının her bölümünü mükemmel şekilde aydınlatırken dolaptaki malzemelerin de kusursuz bir renkte görünmesini sağlıyor.
Maksimum konfor
MasterCool soğutucu cihazları maksimum konfor, optimum saklama özellikleri, buz ve su çıkışı, büyüleyici aydınlatma tasarımı ve hızlı kullanım imkanı sunar. MasterCool soğutucu cihazlar en yüksek gereksinimleri karşılar.
Modele bağlı donanım özellikleri