Dünya çapında 60'ın üzerinde birincilik*

Miele cihazları, sahip oldukları yüksek kaliteyi sadece firma içinde gerçekleştirdiğimiz katı kalite testlerinde kanıtlamıyor. Miele cihazlarının kaliteleri ve güvenilirlikleri bağımsız ürün testlerinde de büyük bir övgüyle vurgulanıyor. Sadece 2005'ten beri, dünyanın çeşitli köşelerinde yapılan karşılaştırma testlerinde Miele elektrikli süpürgeleri 60'dan fazla kez birinci* geldi.
Verimli enerji tasarrufu
Uluslararası testlerde çok başarılı: Miele EcoLine elektrikli yer süpürgeleri. Sunduğu yenilikçi cihazlar sayesinde Miele yüksek temizleme gücü için her zaman yüksek watt gücü gerekli olmadığını göstermektedir. Miele'nin EcoLine modelleri maksimum yıkama gücü ve enerji verimini birleştirir – uzun vadede hem enerji hem de para tasarrufu sağlar.
Her bayrak bir test zaferi – 2005'ten bu yana Miele'nin, zemin temizleme cihazları için sadece Avrupa'da 50'den fazla test zaferi bulunmaktadır. Bunlara Avustralya, Yeni Zelanda, Hong Kong ve Kanada gibi Avrupa dışındaki test başarılarını da eklemek gerekir. Miele kalitesi, kendini tüm dünyadaki uzmanlara ve kullanıcılara kanıtlamıştır.
Yer temizliği konusunda Miele'nin test damgasıyla ilgili detaylı bir görünümü www.miele.xx/xx sayfasında bulabilirsinizYer temizliği konusunda Miele'nin test damgasıyla ilgili detaylı bir görünümü www.miele.xx/xx sayfasında bulabilirsiniz Modele bağlı donanım özellikleri