Akıllı ev sistemlerine uygun cihazlar hakkında bilinmesi gerekenler

Miele@home ile ev aletleri ağ iletişimi

İşte özgürlük evinizde

“Özgürlük? Benim için yaşam kalitesidir. Her şeyi kontrol altında tuttuğumda onun keyfini tam anlamıyla sürebilirim.”*

"Miele@home ile ev aletleri ağ iletişimi" hakkında fazlasını öğren
Miele@mobile uygulaması

Aynı anda her yerde olunamaz mı?

Siz olabilirsiniz! Her yerde elinizden geleni yapıyorsunuz ve herşeyin kontrolünüz altında olmasından hoşlanıyorsunuz. Dışarıdayken de evde herşeyin yolunda olmasını sağlayabilmeniz için, Miele@mobile uygulaması var. Bu uygulamayla cihazlarınızın durumunu kontrol eder ve örneğin çamaşır makinesinin programının ne zaman sona erdiğini öğrenirsiniz.*

"Miele@mobile uygulaması" hakkında fazlasını öğren
Miele@mobile uygulaması – MobileControl

Bir saat içinde spontan bir parti mi vereceksiniz?

Mükemmel fırsatlar, zamanlama açısından daima güçlüklerle birlikte çıkar karşınıza. Siz, mükemmel fırsatların keyfini spontane bir şekilde sürebilesiniz diye MobileControl'ü geliştirdik. Mobil kumandayla uzaktayken bile her şey kontrolünüz altında. Buzdolabınızı Süper Soğutma özelliğiyle, birazdan eve getireceğiniz ve soğutarak arkadaşlarınızla tadını çıkartmak istediğiniz taze lezzetli yiyecekler için şimdiden hazırlayabilirsiniz. Yeni pişirme cihazlarında ilgili işletim şekillerinde, ilaveten sıcaklık ya da devam etmekte olan programdaki süre gibi parametreler de değiştirilebiliyor.

"Miele@mobile uygulaması – MobileControl" hakkında fazlasını öğren
Miele@mobile uygulaması – FoodView

Daha fazla konfor için ağ iletişimine uygun

Fırında pişmekte olan ekmeğiniz ne durumda? Pişirme alanındaki kamera sayesinde ekmeğinizin ne aşamada olduğunu görebilirsiniz – hem de nerede olursanız olun.

"Miele@mobile uygulaması – FoodView" hakkında fazlasını öğren
Miele@mobile uygulaması – Yemek tarifleri

Tatil anıları canlansın mı?

Doğru yemek tarifi ile artık çok kolay. Fırınlamayı ve pişirmeyi herkes yapabilir – Miele@mobile uygulaması yemek tarifi fonksiyonu ile hiç sorun değil. Lezzetli süprizler için akıllı telefon veya tablet bilgisayar ile uygun yemek tarifi ve alışveriş listesi artık elinizin altında olacak. Bu şekilde lezzetli yemekler, mutfakta çok tecrübeli olunmasına gerek duyulmaksızın artık çok kolay yapılıyor.

"Miele@mobile uygulaması – Yemek tarifleri" hakkında fazlasını öğren
Miele@mobile uygulaması – ShopConn@ct

İnternetten günlük alışveriş?

Özel olan şeyler için çevrimdışında daha çok zaman kalabilmesi için! Ufak tefek işlere çok da fazla önem verilmemeli. Örneğin, evde yeterli sayıda tablet deterjanın ya da bulaşık makinesi için yeni PowerDisk'in olup olmadığı gibi. Yeni malzeme mevcudu fonksiyonuyla daima güncel bilgilere sahipsiniz: Tablet deterjanların, parlatıcının ya da tuzun az kaldığını bulaşık makineniz size haber veriyor. ShopConn@ct ile her şeyi online olarak kolaylıkla sipariş edebilirsiniz – ister akıllı telefonunuzdan ister tabletinizden.

"Miele@mobile uygulaması – ShopConn@ct" hakkında fazlasını öğren
Miele@mobile uygulaması – Miele Asistan

Dağ gibi çamaşırlar?

Akıllı asistan ile kesin bir zafer. Bazı durumlarda insan işleri profesyonel bir yardımcıya bırakmak ister – örneğin mükemmel çamaşır bakımı söz konusu olduğunda. İnteraktif Miele asistan size en uygun yıkama programını tavsiye eder. İster renkli olsun ister beyaz, ister pamuklu ister yünlü, ya da çok veya az kirli – Miele Asistan ile çamaşırlarınızda daima ideal sonuca ulaşırsınız.*

"Miele@mobile uygulaması – Miele Asistan" hakkında fazlasını öğren
Miele Scout RX2 uygulaması

Önemli şeyler için zaman mı yok?

Robot süpürge ile var. MobileControl özellikli yeni robot süpürge Miele Scout RX2, siz evde yokken evinizle ilgilenir. Nerede olursanız olun fark etmez – zeminleriniz güvenli bir şekilde temizlenir.

"Miele Scout RX2 uygulaması" hakkında fazlasını öğren
SuperVision

Mutfağınızda keyifli bir vakit mi geçiriyorsunuz?

Ve çamaşırlar ne durumda öğrenirsiniz. Sadece anın ve mekanın keyfini çıkarın – özellikle de mutfağınızdaki keyifli anların. Ev aletlerinizin ağ iletişimi avantajlarından, sadece cihazların yanından geçerken bile faydalanırsınız – çünkü SuperVision ile ev cihazlarınızın durumunu akıllı telefonunuzu çıkartmak zorunda kalmadan mutfak cihazlarınızın ekranına tek bir bakışla öğrenebilirsiniz*.

"SuperVision" hakkında fazlasını öğren
Akıllı Ev

Akıllı Evim gerçekten akıllı mı?

Sadece, davlumbaz ev aydınlatmasıyla anlaşıyorsa. Akıllı bir ev ancak tüm bileşenler birbirleriyle uyum içinde olduğunda akıllıdır. Ve istenen konfor ancak her şey merkezi olarak kontrol edildiğinde mümkün olur. Gelişmiş iş ortağı çözümleri sayesinde ağ iletişimi kurabilen Miele ev aletleri, mevcut bir Akıllı Ev sistemine entegre edilebilir. Böylece bütünsel bir ev ağının verimliliğinin ve konforunun keyfini sürebilirsiniz.

"Akıllı Ev" hakkında fazlasını öğren
SmartStart

Güneş ışığı insanın keyfini yerine getirir mi?

Ve kurutma makineniz için elektrik! Güneşli bir öğleden sonranın pozitif enerjisinden faydalanmak istiyorsunuz. Bahçede aileniz ile birlikte güneşli havanın tadını çıkarmak, aynı şekilde sürdürülebilir bir enerji kazanımından faydanlamk istiyorsunuz. SmartStart ile ev aletleriniz, otomatik olarak özellikle elektrik tarifelerinin çok düşük olduğu zamanlarda elektrik şebekesinden akım çeker.*

"SmartStart" hakkında fazlasını öğren
WiFiConn@ct

Miele@home avantajlarını mı istiyorsunuz?

Ev aletleri ağ iletişimi dünyasına girişiniz sorunsuz gerçekleşir – çünkü Miele@home sistemi kullanışlı olduğu kadar basittir. Miele ev cihazlarının ağ iletişimi WiFiConn@ct üzerinden gerçekleşir – yani evdeki Wi-Fi yönlendiriciniz ile doğrudan bağlantıyla. Ardından ağa bağlı ev cihazlarınızı akıllı telefon veya tablet bilgisayardan Miele@mobile uygulamasıyla rahatça kontrol ve kumanda edersiniz*.

"WiFiConn@ct" hakkında fazlasını öğren cihaz ve modele bağlı
SSS

Ağ bağlantısı hakkında her şey

Miele ev ağına yönelik sorularınız mı var? Sıkca sorulan soruların cevaplarını aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.

"SSS" hakkında fazlasını öğren

Aksesuar

Orjinal aksesuarlar Aksesuarlara bakış