Evde danışmanlık

Miele Home programı: Evinizde bireysel ürün danışmanlığı

Miele Home programı: Evinizde bireysel ürün danışmanlığı

Miele cihazları birinci sınıf ve yenilikçidir, dolayısıyla da en iyi tercihi yapmış olacaksınız. Cihazlarınızdan ve sayısız fonksiyonlarından daha fazla memnun kalabilmeniz için Miele size cazip bir teklif sunmak istiyor: Miele Home programı.

Bu servisi bireysel isteklerinize adapte ediyoruz. Bu esnada da Miele ev aletlerinizin fonksiyonları ve en iyi kullanımına ilişkin kapsamlı bilgileri size evinizde sunuyoruz.

Sizinle birlikte cihazlarınızdaki en sevdiğiniz programları ayarlıyoruz, size özel fonksiyonları açıklıyoruz ve bakım ve kullanım bilgileri veriyoruz. Miele cihazlarından uzun süre memnun kalabilmeniz için ayrıca size en iyi sonuçları en kolay şekilde nasıl elde edebileceğinizi gösteriyoruz ve bununla ilgili bir takım değerli öneriler veriyoruz.

Avantajlara genel bakış:

  • Kişisel danışmanlık
    Miele uzmanları sizi evinizde ve cihazlarınızın başında özel olarak bilgilendirecek.
  • En sevdiğiniz programlar ayarlanacak
    Bireysel danışmanlık hizmeti sayesinde cihazlarınızı ihtiyaçlarınıza ve alışkanlıklarınıza göre en iyi şekilde adapte edebilirsiniz.
  • Mükemmel sonuçlar için öneriler & ve ipuçları
    Cihazlarınızın kullanımına ve bakımına ilişkin faydalı bilgiler alacaksınız.

Miele Home programı toplam tutarı

Bireysel ürün danışmanlığımız evinizde iki saat sürecektir. Danışmanlık istediğiniz Miele ev aleti için 444 11 22'yi arayarak randevu alabilirsiniz.

İletişim

İndirmeye ilişkin bilgiler

Açıklama Format İndir