Felsefe

Philosophie

Miele, 1899 yılında kurulduğundan bu yana bağımsız bir aile şirketidir ve sahiplerine, çalışanlarına, müşterilerine, tedarikçilerine, çevreye ve topluma karşı eşit bir yükümlülük içindedir.

Şirket, mutfak, çamaşır ve yer bakımı için ev aletleri ve de sanayi işletmelerinde ya da tıbbi kurumlarda kullanılacak cihazların üretimine odaklanmaktadır ("Miele Professional"). Stratejik vizyonumuz dünyadaki en güvenilir ve aranan premium marka olmaktır.

Miele'nin müşterilerine sunduğu ürünler, uzun ömür, performans, kullanım konforu, enerji verimi, tasarım ve servis konuların ölçütleri koymaktadır. Bu da kurucular Carl Miele'nin (solda) ve Reinhard Zinkmann'ın ilk makineleri üzerine bastırdıkları ve Miele'yi bugünlere getiren "daima daha iyi" sloganına uygundur.

Şirket sadece Miele markasına ve bunun Premium branştaki pozisyonuna odaklanıyor. Miele demek, uzun süre düşünmek ve hareket etmek, değerlerde ve hedeflerde devamlılık, müşterilere ve tedarikçilere karşı ortaklık tutumu sergilemek ve çalışan odaklı bir şirket ve yönetim kültürü demektir.