Miele şirketine yakından bakış

Philosophie

Felsefe

Miele, 1899 yılında kurulduğundan bu yana bağımsız bir aile şirketidir ve sahiplerine, çalışanlarına, müşterilerine, tedarikçilerine, çevreye ve topluma karşı eşit bir yükümlülük içindedir.

Daha fazlasını öğrenin
Historie

Geçmiş

Kurucular ilk ürünlerinin üzerine şu sözleri yazıyor: "Daima daha iyiye". Bu kelimeler, Miele'nin yüz yıllık geçmişinden kırmızı bir iplik gibi geçiyor.

Daha fazlasını öğrenin
Geschäftsentwicklung

İş Geliştirme

30 Haziran 2019 tarihinde sona eren 2018/2019 mali yılında şirket, 4.16 milyar avro gelir elde etmiştir. Bu, 59,7 milyon avro veya yüzde 1,5'lik bir artışa karşılık geliyor. Alman iç piyasasında ciro 1,2 milyar avro'dur.

Daha fazlasını öğrenin
Management

Yönetim

Miele & Cie. KG Dr Stefan Breit, Dr Markus Miele, Olaf Bartsch, Dr Reinhard Zinkann ve Dr Axel Kniehl dan oluşan 5 kişilik yönetim kadrosu tarafından idare edilmektedir.

Daha fazlasını öğrenin
Nachhaltigkeit

Süreklilik

Miele için sürekliliği olan faaliyetler yapmak sadece şirketin değerleri ve gelenekleri için gerekli olmakla kalmayıp, ayrıca da uzun süreli şirket başarısının da olmazsa olmaz bir temelidir.

Daha fazlasını öğrenin
Auszeichnungen & Testsiege

Ödüller & Test damgası

Miele'de girişimci faaliyetlerin temeli sürekli gelişmek ve iyileşmektir. Miele'nin bu stratejiyle iyi geliştiğini sayısız ödül ve takdir kanıtlıyor.

Daha fazlasını öğrenin
Standorte

Dünyada Miele

Miele dünya çapında 50 ülkede kendi satış-pazarlama şirketleri ve 50'ye yakın ülkede ise distribütörleri aracılığıyla dünya pazarında temsil edilmektedir.

Daha fazlasını öğrenin
Ansprechpartner

Muhataplar

Sorularınız ve istekleriniz varsa muhataplarımıza size seve seve yardımcı olacaktır.

Daha fazlasını öğrenin