Miele'den başkası yetinmektir.

Burada sizlere onlarcasından sadece 6 neden sunuyoruz. Kurulduğumuz ilk günden, 1899 yılından beri marka vaadimiz olan  „Immer besser“ - Daima daha iyi  bizim aynı zamanda çalışma prensiplerimizi de belirleyen en büyük özelliğimizdir. Hedefimiz her konuda her zaman  rakiplerimizden daha iyi olabilmeyi başarmaktır. Miele müşterileri her zaman doğru seçimi yapmış olmanın huzurunu ve keyfini yaşarlar, hem de yaşam boyu!

 

Miele Qualität

Miele Kalitesi


120 yıldır geçerli: Miele'ye güvenebilirsiniz, cihazlarınız sizi yarı yolda bırakmaz. Beyaz eşya sektöründe sadece Miele'de çamaşır, kurutma, bulaşık makinelerimiz veya fırınlarımız gibi bir çok ürünümüz 20 yıla varan kulanım esasına göre test edilmektedir. Bir kez Miele, her zaman Miele: Dünyanın her yerindeki Miele müşterileri Miele'ye sadıktır ve başkalarına önerir.

Gelecek için de size şu sözü veriyoruz: Kalite ve uzun dayanıklılık ömrü konusunda hiç ödün vermeyeceğiz.

Miele Teknolojisi

Miele demek, minimum enerji tüketimi ile mükemmel sonuç demektir.
Çamaşırlarınızdan, evinizin ve bulaşıklarınızın hijyenine kadar ve mutfağınızda yemek pişirirken çok çeşitli lezzetler tadabilmeniz için her alanda mükemmel sonuçlar garantilidir. Bunu da sadece Miele'de bulunan yenilikçi donanım özellikleri ile sağlıyoruz.

Dünyanın her yerindeki en seçkin ürün testlerinde elde edilen sayısız birincilikler bunu ispatlıyor.

Handwerkskunst

Ustalığın adı Miele

Miele vizyonun, hassasiyetin ve detaylara gösterilen dikkatin bir araya geldiği gerçek ustalığı temsil ediyor. En yüksek standartlarda üretilen ürünlerimiz büyük bir hassasiyetle teker teker çalışanlarımız tarafından eldiven ile kontrol edilir. Tek bir metal parçasından öğütülmüş kulplardan tüm ürün gruplarında eşleşen boşluklara kadar, her bir öğe mutlak mükemmelliğe giden yolculuğumuzun bir parçasıdır. Bizim için Miele memnuniyetinden daha önemli bir konu yoktur.

Miele Design

Miele Dizayn

Miele sade ve yalın görünüm, her zaman moda ve kullanım kolaylığı anlamına gelir. Klasik bir kumanda düğmesi veya sensörlü, yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekran Miele'yi keyifle kolayca kullanabilmeniz için düşünülmüştür.

Böylesine her mutfak için uyumlu olabilecek özenle koordine edilmiş tasarım çizgileri ve renk alternatifleri ile mutfağınızı nasıl dekore ettiğiniz, hangi malzeme kullandığınız hiç önemli değil; size göre bir Miele her zaman var.

Miele Teknik Servis

Miele müşterileri her zaman ayrıcalıklıdır: Miele, müşterilerine her zaman en çabuk sürede servis vermeyi garanti eder.

Biz söz verdiğimiz gibi her zaman yanınızdayız!

Yetkili Teknik Servis
Die Marke Miele

Miele Markası

Birçok ülkede Miele, sektördeki en çok aranan markadır. Miele, bir çok kez Alman iç pazarında tüm zamanların en iyi ürün markası olarak seçilmiştir. ("Most trsted Brand").

Miele’yi tercih eden ve kullanan herkes ön görüsünü, hayata bakışını, beklentilerini ve tarzını ortaya çıkartmış olmaktadır: Miele müşterileri, ev aletlerinin performansı ve çevresel uyumluluk konusunda son derece bilinçli olup taleplerini de bildirmektedirler.