Teknik Servis & test damgası

Mükemmel servis

Mükemmel servis

Müşteri Hizmetlerimizin kalitesi, düzenli Miele müşteri anketleriyle kontrol ediliyor ve buna ek olarak bağımsız kurumların yaptığı araştırmalarla da onaylanıyor. Bu, hem ürünlerimiz hem de teknik Müşteri Hizmetlerimiz için geçerli. Bu nedenle de bize doğal olarak gece gündüz şahsen ulaşabilirsiniz!

Size en yakın yetkili teknik servisi
Size her zaman yakınız

Çok iyi eğitilmiş Miele Teknik Servis teknisyenlerinden oluşan sıkı bir ağ sayesinde, cihazınızı kısa bir süre tekrar tamamen memnun kalacak şekilde kullanabilmeniz için kısa ulaşım mesafeleri ve dolayısıyla da mümkün olan en hızlı reaksiyon zamanlarını garanti edebiliyoruz.

Teknik Servis araçlarının donanımı mükemmel düşünüldü

Teknik Servis teknisyenlerimiz sadece gereken bilgi birikimine sahip olmakla kalmıyor, ayrıca da çalışma alanına özel bir alet ve yedek parça donanımına da sahipler. Gereken yedek parçalar gece doğrudan araca yükleniyor.

Bize her zaman ulaşabilirsiniz

Tamir taleplerinizi gece gündüz, yılda 365 gün boyunca işleme alıyoruz.

Garanti süresini uzatmak

Miele'de tüm cihazlar için 24 aylık bir garanti verilir. Eğer bu süre dolduktan sonra da kendinizi "güvenceye" almak istiyorsanız Miele size bunun için garanti hizmetlerinin süresini Miele servis sertifikası üzerinden uzatma imkanı tanıyor.

1. sıra

Miele ev aletleri için var olan Teknik Servis 2011 yılında 17. kez arka arkaya en iyi notları aldı.