Miele

7000 Serisi

Fırın

7000 SERİSİ FIRINHassas performanslar için geliştirildi

Yeniden tanımlanan mükemmellik.

Dünya çapında tanınmış usta şef mükemmeliyetçi olarak konumunun keyfini çıkarıyor. 7000 serisi fırın şefin bu tutkusuna karşılık veriyor – Mükemmellikte Hassasiyet.

INNOVATION
KABLOSUZ BESİN TERMOMETRESİ
Güvenilir bir kesinlikle pişen yemekler

Kablosuz besin termometresi yemeklerinizi benzersiz bir şekilde istenen iç sıcaklıkta pişirir ve ardından otomatik olarak kapanır.

INNOVATION
FOODVIEW
Nerede olursanız olun, eserinizden gözünüzü ayırmayın

Entegre kamera dakikada bir eserinizin yüksek çözünürlüklü görüntülerini akıllı telefondan size sunar. Bu şekilde yemeğinizin durumunu istediğiniz anda kontrol etme olanağınız olur.

INNOVATION
Nem İlaveli pişirme
Bir profesyonel gibi pişirin

Usta şeflerin nasıl yaptıklarını keşfedin. Güçlü bir şekilde püskürtülen buhar sayesinde, Nem İlaveli Pişirme fonksiyonu yemekleriniz pişirken gerekli yumuşaklığı ve ekmeklerinize de mükemmel kabuğu sağlar.

INNOVATION
TasteControl
Aşırı pişmiş yemeklere veda edin

TasteControl teknolojimiz ile aşırı pişmiş yemekler artık geçmişe karışıyor. Saat kontrollü pişirme süresinin ardından pişirme alanı derhal soğur, böylece yemekler her seferinde mükemmel pişer.

Diğer Miele Yenilikleri

Pirolitik temizlik

Pirolitik temizlik ile fırınınızın pişirme alanı en yüksek sıcaklık ile ısıtılır, böylece yemek kalıntıları küle dönüşür ve zorlanmadan temizlenir.

Hızlı Isıtma

Aceleniz varsa, fırınınızı bekleme modundan çıkartarak ve kolayca en yüksek güce getirin.

Kesin tam sıcaklık

Yemeklerinizi tam da istediğiniz gibi pişirin. Yemeği fırının pişirme alanında nereye koyarsanız koyun, sıcaklık her yerde aynı kalır.

“Her şeyiyle mükemmel bu yemeği onurla servis etmekten daha güzeli yok.”

HELENA RIZZO

Yeniden tanımlanan mükemmellik.

7000 serisi fırınları keşfedin