Miele

İnovasyonŞirketimizin kalbi ve ruhu

Gerçek yaratıcılık ancak insan kendi konfor alanından çıktığında kendini gösterir. Alışılagelmiş, standart, kanıtlanmış olan sorgulandığında daha önce hiç kimsenin bulunmadığı yerlere gelinir.

"Teknoloji olanak sunar. Ancak bu sadece başlangıçtır."
Dr. Markus MieleMiele Yönetici Ortağı

Aile şirketi olarak 1899 yılından beri kuruluşlar ve eviniz için, yenilikçi cihazlar üretiminde öncü çalışmalar gerçekleştirmekten gurur duyuyoruz. 120 yılı aşkın bir süredir şirketimiz sadece yeni olanakların kapısını açmakla kalmayan, aynı zamanda yeninin verdiği keyif hissini keskinleştirip güçlendiren ve yaratıcılığı sürekli olarak yeniden alevlendiren teknolojiyi temsil ediyor. Sloganımız şirketin kurucu babaları Carl Miele ve Reinhard Zinkann tarafından bulunan “Immer Besser”. Ve Miele'yi bugünlere getiren şey, bu bitmeyen kendini sürekli iyileştirme ve ürünleri yeni bir seviyeye yükseltme dürtüsü.

Bir yemek pişirme dünyası. Tamamen ödünsüz

Yemek pişirirken, özgür olmak, yaratıcılığını sınırsız bir şekilde özgür bırakabilmek önemlidir. Sınırlama olmaksızın yaşamak tutkusu. İnovasyon ekibimiz yeni 7000 serisi ile yaratıcı bir mutfak için ilham kaynağı sunuyor. Sihir hissi veren bu derece üstün bir teknolojiyle.

"Mutfak teknolojisinin geleceği destekte yatıyor. Teknoloji, bireysel bilgi ve beceriden bağımsız olarak sadece ihtiyaç olduğunda devreye giriyor."
Andreas EnslinMiele Design Center Müdürü

Bizler, daima bir adım önde olan, erişilebilir teknolojiler yaratan, aktif mühendisler ve güvenilir ortaklarız. Yeni ürün yelpazesinin 350'den fazla mutfak cihazı gereksiz duraklamaları ortadan kaldıran eksiksiz bir inovasyon dünyası sunuyor. Yemek pişirme deneyimi artık her zamankinden daha fazla sizin ellerinizde – ve alışılmamışı başarmanız artık mümkün.

Mükemmel akış. Olağanüstü bir yemek pişirme deneyimi için

Bizim için mükemmel akış, tüm bilinçli işlemlerin gereksiz veya dikkati dağıtan şeylerden arındırıldığı, zorlamasız, sorunsuz, odaklanmış ve uyumlu bir durumdur. Bir şeyin özellikle sorunsuz ilerlerdiği ve insanın işi ile bir olduğu andır. Ve insanın kendisini, her şeyin sezgisel ve alt algısal bir şekilde ilerlediği, yeni bir özgürlük seviyesine ulaşmış gibi hissetmesidir.

"Bizim için önemli bir odak noktası teknolojiyi yaşamı daha kolay ve daha keyifli kılmak üzere nasıl optimize edebileceğimizi bulmaktır."
Dr. Reinhard ZinkannMiele Yönetici Ortağı

Miele, gereksiz adımlarla dikkat dağılmaksızın yemek pişirmeye odaklanmayı mümkün kılıyor. Her bir görev sezgisel, rahat ve kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir, artık hiçbir şey karmaşık değil. Mutfak cihazlarınıza, istisnasız her zaman mükemmel sonuçlar elde ettiğiniz yetkin bir ortak olarak tamamen güvenebilirsiniz.

Yeni 7000 serisiyle elinize sizi destekleyen teknolojiyi vermek istiyoruz. Sadece sonucun değil aynı zamanda süreçten alınan keyfinde önemli olduğu sorunsuz bir yemek pişirme deneyimi için. Ayrıca tasarım, yapı ve kullanımdaki mutlak tutarlılık, özen ve uzmanlık da fark yaratıyor.