Miele

#Life Beyond OrdinaryTEKNOLOJİ BU DENLİ SEZGİSEL OLUNCA, GERÇEK YARATICILIK DA KENDİNİ RAHATLIKLA GÖSTEREBİLİYOR.

Mükemmeliğin sınırları zorlanıp her şey sorunsuz ilerlediğinde, istenilenmükemmel sonuca ulaşılır. Artık her şey yolundadır ve insan yaratıcılığını özgür bırakabilir.

Olanakların sınırlarını genişletmek, bir adım daha öteye gitmek için bizi daima motive etmiş olan hedef bu. Çünkü biz, yemek pişirme sanatına köklü değişiklikler kazandıracak ankastre mutfak cihazları geliştirmek istiyoruz. Ne istediğinizi bilen ankastre mutfak cihazları – hatta bazen siz bile bilmeden önce.

"Yeter ki insan fikirlerini özgürce keşfedebilsin, işte o zaman yepyeni imkanlar doğar."
Kyle Connaughton3 Michelin yıldızlı ünlü şef

Bir sanatçı üç ünlü şefle karşılaşır

Şirket geçmişimizin çığır açan ankastre mutfak cihazları lansmanını kutlamak üzere farklı yaratıcı alanlardan öncüleri bir araya getirdik: Öncü mutfak teknolojileri, dünyanın en tanınmış usta şeflerinden üçü ve yenilikçi çiçek aranjmanları yaratan benzersiz bir sanatçı. Bu mükemmel, yaratıcı işbirliğiyle, daima alışılmamışı başarmak isteme iddiamızı tamamen yeni bir şekilde ortaya koyuyoruz.

Gaggan Anand, Kyle Connaughton ve Helena Rizzo, Michelin yıldızlarıyla ya da “The World’s 50 Best Restaurants” listesinde üst sıralarda yer alarak pek çok kez ödüle layık görülmüş üç şef. Azumo Makoto, nefes kesici çiçek heykelleri ile dünya çapında tanınan benzersiz bir Japon çiçek sanatçısı. Yeni Miele 7000 serisi ankastre mutfak cihazlarının yardımıyla yemek pişirme sanatlarını nasıl bir düzeye çıkarabileceklerini keşfetmek için üç şef bir araya geldi.

"Böyle bir şeyi daha önce hiç yapmadım – açıkçası mümkün olduğunu da hiç düşünmedim."
Gaggan Anand2015–2018 Asya'nın En İyi Restoranı

Ateş ve buzun içinde pişen bir yemek ve yenilebilir bir enstanteneden, doğanın gücünden ilham almış aranjmanlara – bu dört kişi, eserleriyle sanat ve aşçılığı yeni bir boyuta taşıdı.

7000 Serisi. Tüm zamanların en sezgisel ürün serisi.

Bugüne kadar geliştirmiş olduğumuz en devrimci inovasyonları keşfedin. Isı olmadan pişirebilen bir fırın. Sizi tanıyan, sizinle iletişime geçen ankastre mutfak cihazları. Ve cihazların birbirleriyle ağ iletişimi kurabilmesine olanak sağlayan akıllı teknolojiler. Ürün tasarımı sadece alışılmışın dışında sezgisel değil, aynı zamanda bilhassa yüksek bir estetik seviyesine sahip.

Teknolojinin yaratıcılığa ilham verebileceğine ve daha farklı bir boyuta getirebileceğine gönülden inanıyoruz. Ve bu gerçekleştiğinde, her seferinde mükemmel sonuçlar elde edilebileceğine. Bu, tüm ürünlerimize verdiğimiz adanmışlık, şevk ve kalitenin ölçüsüdür.