Yenİ K20.000 serİsİ buzdolapları İle tanışın

Yeni Miele K 20.000 serisi buzdolapları tüm gıdalar için en mükemmel saklama koşullarını sağlar.

Yiyecekler için ideal ortam

Daha uzun süre tazelik

Yepyeni bir tasarım

Blackboard Edition: Mutfağınızın yeni yıldızı

Mükemmel konfor ve rahatlık

Tek dokunuş ile açılan kapı

ışıltılı aydınlık

Mükemmel aydınlatılmış iç bölmeler

Oldukça geniş

Geniş ve konforlu iç kullanım alanları

En iyi enerji sınıfı

Enerji tüketiminde optimum tasarruf

★★★★★ Kalite

Daima daha iyi.

İdeal ortam

Miele buzdolapları ile mükemmel soğutma garanti : Besinleriniz en ideal ortamla daha uzun süre taze!

Daha fazlasını keşfedin

PerfectFresh Pro

Gıda malzemeleri 5 kat daha uzun süre taze kalır. 0 ° C ila+ 3 ° C otomatik kontrollü sıcaklık aralığında et, balık ve birçok süt ürünü normalden 3 kat daha uzun bir süre saklanabilir. Meyve ve sebzeler ise nem ayarlı çekmeceler sayesinde 5 kat daha uzun süre tazeliğini koruyabilir. Ve parlak LED aydınlatma her şeyi mükemmel bir şekilde görebilmenizi sağlar. Miele Perfect FreshPro ile en iyi taze saklama sistemi.

PerfectFresh

Gıda malzemeleri 3 kat daha uzun süre taze kalır. 0 ° C ila+ 3 ° C otomatik kontrollü sıcaklık aralığında et, balık ve birçok süt ürünleri normalden daha uzun süre taze kalır. Meyve ve sebzeler ise nem ayarlı çekmeceler sayesinde uzun süre lezzet ve görünüş tazeliğini koruyabilir.

DailyFresh

Geniş çekmeceleri sayesinde farklı besinler için alan sağlar. Çekmecelerin geliştirilmiş ayarlanabilir nem tutma özelliği sayesinde meyve ve sebzeler daha uzun süre tazeliğini korur.

Yenİ Tasarım

Favorinizi seçin: Ön kapak yüzü kara tahta ile kaplı BlackBoard Edition evinizin yeni iletişim alanı olacak. Cam ön yüzeyli model ise mutfağınızdaki şıklığı yansıtacak. Çelik ön yüzey kaplama ise klasik şıklığı ve kullanım kolaylığı sunuyor. Kulpsuz tasarımı ile K 20.000 serisi buzdolaplapları mutfağınızdaki tüm cihazlar ve mobilya ile tam uyum sağlayacak.

Daha fazlasını keşfedin

Blackboard edition

BlackBoard Edition, buzdolabınızı mutfaktaki iletişim merkezine dönüştürüyor. Öğrencilik yıllarınızdan bildiğiniz tebeşir veya özel tahta kalemiyle yazın,çizin.. Yaratıcılığınızı konuşturun!

Cam ön yüzey kaplama

High-gloss cam kolay temizlenmesinin yanı sıra beyaz ve siyah renk alternatifleri ile mutfağınıza etkileyici ışıltıyı getirecek.

Çelik ön yüzey kaplama

Çelik ön yüzey CleanSteel parmak izi bırakmaz özelliğine sahiptir. Bu sayede temizlik her zaman çok kolaydır.

Çok konforlu

Yeni Miele buzdolapları, yenilikçi kontrol paneli ile modern tasarım ve kullanım konforunu birlikte sunuyor. Miele'nin üstün performans ve kullanım konforuna güvenin.

Daha fazlasını keşfedin

Click2Open

Konfor ve tasarımın mükemmel uyumu. Miele K20.000 serisi buzdolapları kulpsuz kapıları, yan tarafında bulunan görünmez kulpları ile tek dokunuşla zahmetsizce açılır.

FreshTouch kullanım paneli

FreshTouch kullanım paneli hiçbir düğmeye bağlı olmaksızın TFT renkli dokunmatik ekran üzerinden kumanda edilir. Tüm fonksiyonlar ekran üzerinden sadece tek bir dokunuşla seçilir.

Işıltılı aydınlık

Eşsiz atmosferin keyfini sürün: Yenilikçi aydınlatma konsepti buzdolabının her alanına ışık saçarak tüm yiyecekleri aydınlatır.

Daha fazlasını keşfedin

FlexiLight

Yeni LED cam raf aydınlatma FlexiLight, sadece buzdolabının iç bölümünü aydınlatmakla kalmaz, esnek kullanımıyla har raf seviyesinde konumlandırılarak dolap içindeki malzemelerin adedine ve kapların büyüklüğüne göre ayarlanır, ışık kaynağının kesilmesi önlenir.

LED'li tepe aydınlatması

LED lambalar kolay kurularak iç bölümü optimum düzeyde aydınlatır. Klasik ampullerle karşılaştırıldığındaLED ampuller çok daha dayanıklı ve enerji tassarrufludur.

Aydınlatmalı dondurucu bölümü

Üst soğutucu kapısında bulunan parlak LED ışık, dondurucu bölümünün raflarını kapalı veya açık olsun her zaman aydınlatır ve dondurucu çekmecelerinden donmuş gıdaları aramanızda size kolaylık sağlar

Genİş İç hacİm

Kendinizi biraz lüksle şımartın: Daha fazla alan kullanımı için yeni standartlar oluşturuldu. Şimdi tüm gıda malzemeleriniz konforlu lüks bir alana sahip.

Daha fazlasını keşfedin

Büyük kaplar için daha fazla alan

Fırın tepsisi gibi büyük kaplar için şimdi buzdolapların içinde arttırılmış derinlik sayesinde daha fazla alan var.

Büyük malzemelerin dondurulabilmesi için daha fazla alan

XL iç hacim dondurucu çekmeceleri de dahil olmak üzere tüm çekmeceleri içeren daha geniş bir alan sunmaktadır. Böylece daha fazla malzemeyi dondurabilirsiniz.

Daha fazla taze gıda saklamak için geniş alan

Daha büyük PerfectFresh ve PerfectFresh Pro özellikli çekmeceler: Artık daha fazla taze gıdayı saklayabilirsiniz.

En İyİ değerler

Sayılar konuşsun: Eğer sizin için enerji tasarrufu ve dayanıklılık önemli ise Miele buzdolaplarını tercih etmeniz doğru seçim olacaktır.

Daha fazlasını keşfedin

En iyi enerji sınıfı değeri

Miele Buzdolapları ve Dondurucuları enerji verimliliği için yeni performans standartlarına sahiptir. Efektif hava sirkülasyonu ve yalıtım ile en iyi enerji verimliliği sınıfları A ++ ve A +++ değerlerine ulaştırmaktadır. Yani tasarruf ve doğal kaynakların korunması - her an - her gün.

Kalİte

Arkanıza yaslanın ve rahatlayın: kalite ve dayanıklılıktan ödün vermeyen Miele buzdolabına %100 güvenebilirsiniz.

Daha fazlasını keşfedin

Miele'ye güvenmek için birçok sebep var. İşte bunlardan sadece 6 tanesi:

Miele, 100 yılı aşkın süredir, beyaz eşya sektöründe çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi ve pişirme grubu gibi tüm ürünlerini 20 yıl kullanım esasına göre test eden tek markadır. Bir kez Miele, hep Miele: Tüm dünyada Miele müşterileri en önemli marka elçileridir ve Miele'yi tavsiye ederler. Gelecek vaadimiz ise kalite ve dayanıklılıktan hiçbir zaman ödün veremeyeceğimizdir.

Miele Teknolojisi

Miele, tüm ürün gruplarında minimum enerji harcayarak maksimum sonuçlar elde eder. Bu çamaşırlarınızın, yerlerinizin hijyen standartlarında temizliğinden sağlıklı ve lezzetli yemek pişirmeye kadar uzanan bir yoldur. Miele tüm dünyada gerçekleştirilen ürün testlerinde bir çok kez ilk sırada yerini almıştır.

Miele Konforu

İster klasik çevirmeli düğmeli, sensör tuşlu veya akıllı telefonlarda bulunan dokunmatik ekranlı kullanım panelleri olsun: Miele cihazlarını kullanmak her zaman kolay ve eğlencelidir. Mutfakta yemek pişirirken veya çamaşır yıkarken bir çok konforlu ve eşsiz otomatik programlar ve diğer bir çok özellikler başarıyı garanti eder. Hayatınızı Miele ile kolaylaştırın.

Miele dizayn

Miele yalın çizgisiyle zamana meydan okuyan şıklığın temsilcisidir. Miele ankastre cihazları mutfak dekorasyonunuz için tercih ettiğiniz mutfak mobilyası dizaynı ve rengine maksimum uyum sağlar. Tüm cihazlar aynı çizgide aynı estetik bütünlüğü yakalayabilmektedir. Mutfağınız nasıl olursa olsun; Miele her zaman uyum sağlar.

Miele Servisi

Miele müşterileri her zaman özel hizmeti hak eder. Satış sonrası servislerimiz beyaz eşya sektöründe yapılan araştırmalarda daima en iyi hizmet ödülüne layık görülmüştür. Kurulum aşamasında kullanma talimatlarına yönelik bilgilendirme veya cihazlarınızın bakımı için ihtiyacınız olan her an sizleri ziyaret etmekten mutluluk duyarız. Her zaman yanınızda olacağımızın sözünü veriyoruz.!

Miele Markası

Miele bir çok ülkede sektörün en iyi markası seçilmektedir. Miele kendi evi olan Almanya'da 2013 yılında ‚best brand ever‘ tüm zamanların en iyi markası seçilmiştir: Miele müşterilerinin gerek performans gerekse çevreye ve geleceğe duyarlılık açısından ürünlerden beklentileri çok yüksektir. Bir Miele'ye sahip olan herkesin belli bir kalite anlayışı ve stili vardır.