Diş hekimliği teknolojisi için aksesuarlar ve işlem kimyasalları çözümleri

Mükemmel uyumluluk

System4Dent – her şey tek elden

Miele Professional System4Dent ile diş hekimi muayenehanelerinde aletlerin güvenli ve verimli bir şekilde tekrar kullanıma hazırlanmasına yönelik eksiksiz bir yeni sistem sunuyor. Yılların tecrübesine dayanılarak ve uygulama alanından uzmanlarla işbirliği içinde geliştirilen System4Dent dört kademeye ayrılmış bir sistem çözümüdür: yıkama/dezenfeksiyon/sterilizasyon, özel proses kimyasalları, dokümantasyon ve en üstün servis kalitesi. Bu kademelerin her birinde Miele performası güçlü cihazlar, proses kimyasalları, dokümantasyon çözümleri ve ek aksesuarların yanı sıra kapsamlı hizmetler de sunmaktadır. Bu sistemin tüm bileşenleri tek elden çıktığından, birbirleriyle mükemmel uyum içindedir. Sonuç diş hekimliği aletlerinin sorunsuz, materyaller bilhassa korunarak ve ekonomik bir şekilde yeniden işlenmesidir. Ayrıca, idari işlerde azalır, zira Miele cihaz teknolojisinden finansmana varıncaya kadar tüm hususlarda yetkin ortak olarak hazırdır.

Mükemmel uyarlanmış işlem kimyasalları

Kusursuz temiz sonuçlar

İşlem kimyasalları, cihaz teknolojisi ve hazırlama programının yanı sıra temizlik ve dezenfeksiyonda kritik bir faktör oluşturur. Bu kimyasalların görevi, örneğin değerli iletim aletleri gibi hazırlanan ürünleri mümkün olduğunca korurken kirleri etkili bir şekilde temizlemek ve mikropları yok etmektir. Miele Professional, diş hekimi muayenehanelerindeki kullanıcılara, özel, yüksek performanslı temizlik, nötrleştirici ve yüzey aktif maddeler sunar. Tüm kimyasallar, Miele Professional'ın çeşitli malzemelerine ve temizlik ve dezenfeksiyon makinelerine mükemmel bir şekilde uyarlanmıştır. Bu nedenle Miele Professional, lider alt ve cam üreticileri tarafından hazırlık işlemleri için önerilir.

Aletkerin hazırlanmasına yönelik öneriler

Mükemmel temizlik sonuçları

Miele Professional kullanılan alete bağlı olarak en iyi hazırlık sonuçlarını elde etmek için temizlik programı ve deterjandan oluşan en uygun sistemi sunar.

"Aletkerin hazırlanmasına yönelik öneriler" hakkında fazlasını öğren

Üstün esneklik

Mükemmel dönüştürülebilir: Yeni yük taşıyıcıları

Miele Professional'ın rakipsiz çok yönlü aksesuar yelpazesinde neredeyse her türlü alet ve laboratuar tüpleri için mobil üniteler, sepetler, modüller ve iç aksesuarlar yer alır. PG 85 serisi yıkama ve dezenfeksiyon cihazlarının piyasaya çıkartılmasıyla yük taşıyıcısı sistemi komple revize edilmiş ve yeni bir temele dayandırılmıştır. Yeni yük taşıyıcıları, oldukça verimli bir su ve kurutma havası yönlendirmesinin yanı sıra modüler konseptleri ile öne çıkar. Bu şekilde kullanıcılara hem daha yüksek bir yerleştirme kapasitesi hem de daha fazla esneklik sunarlar. Böylelikle örneğin laboratuar alanında sadece az sayıda yük taşıyıcısı ile çok sayıda farklı doldurma varyantı mümkündür. Diğer bir avantaj: Modüler sistem yapısı sayesinde daha sonra genişletmeler oldukça kolay ve ekonomik bir şekilde gerçekleştirilebilir.