Laboratuvar teknolojisi için aksesuarlar ve işlem kimyasalları çözümleri

Mükemmel uyumluluk

System4Lab – her şey tek elden

Miele Professional, System4Lab ile verimli ve ekonomik laboratuvar tüpü hazırlık işlemleri için kapsamlı bir sistem sunar. Uzun yıllara dayanan deneyim ve uygulamalarda uzmanlarla işbirliği yaparak geliştirilen System4Lab hazırlama işlemleri için gerekli olan tüm faktörleri sunar: yüksek performanslı cihazlar, mükemmel uyarlanmış işlem kimyasalları ve firmanın kendi uygulama laboratuvarında uzmanlar tarafından kapsamlı müşteri ve danışmanlık hizmetleri. Teknoloji ve know-how tek elden sunulduğundan birbirlerine mükemmel bir şekilde uyarlanmıştır. Bunun sonucunda analiz için saf ve aynı zamanda son derece kusursuz, malzemeleri koruyan ve ekonomik bir hazırlama mümkündür. Cihaz teknolojisinden planlama ve finansmana kadar olmak üzere Miele tüm konularda yetkin irtibat yetkilisi olarak yanınızda olduğundan idari maliyetler de optimize edilir.

Mükemmel uyarlanmış işlem kimyasalları

Kusursuz temiz sonuçlar

İşlem kimyasalları, cihaz teknolojisi ve hazırlama programının yanı sıra temizlik ve dezenfeksiyonda kritik bir faktör oluşturur. Bu kimyasalların görevi, örneğin yüksek kaliteli laboratuvar camı gibi hazırlanan ürünleri mümkün olduğunca korurken kirleri etkili bir şekilde temizlemek ve mikropları yok etmektir. Miele Professional, laboratuvardaki kullanıcılara, özel, yüksek performanslı temizlik, nötrleştirici ve yüzey aktif maddeler sunar. Tüm kimyasallar, Miele Professional'ın çeşitli malzemelerine ve temizlik ve dezenfeksiyon makinelerine mükemmel bir şekilde uyarlanmıştır. Bu nedenle Miele Professional, lider alt ve cam üreticileri tarafından hazırlık işlemleri için önerilir.

Üstün esneklik

Mükemmel dönüştürülebilir: Yeni yük taşıyıcıları

Miele Professional'ın rakipsiz çok yönlü aksesuar yelpazesinde neredeyse her türlü alet ve laboratuar tüpleri için mobil üniteler, sepetler, modüller ve iç aksesuarlar yer alır. PG 85 serisi yıkama ve dezenfeksiyon cihazlarının piyasaya çıkartılmasıyla yük taşıyıcısı sistemi komple revize edilmiş ve yeni bir temele dayandırılmıştır. Yeni yük taşıyıcıları, oldukça verimli bir su ve kurutma havası yönlendirmesinin yanı sıra modüler konseptleri ile öne çıkar. Bu şekilde kullanıcılara hem daha yüksek bir yerleştirme kapasitesi hem de daha fazla esneklik sunarlar. Böylelikle örneğin laboratuar alanında sadece az sayıda yük taşıyıcısı ile çok sayıda farklı doldurma varyantı mümkündür. Diğer bir avantaj: Modüler sistem yapısı sayesinde daha sonra genişletmeler oldukça kolay ve ekonomik bir şekilde gerçekleştirilebilir.