Bilgi Koruma

Bilgi Koruma

Miele’nin Bilgi Koruma Sistemi

Miele müşterisinin kişisel bilgileri habersiz olarak açıklamaz.

1. Kişisel Bilgileriniz


Miele size ait  isim, adres, E-Mail adresi, telefon ve fax-numarası gibi kişisel bilgileri ancak sizin izniniz dahilinde, örneğin bilgi almanız için, başvurularınız veya siparişleriniz veya broşür talepleriniz veya Miele’nin size ileteceği  magazinler için kullanabilir.  Biz bu bilgilerden ancak sizin isteklerinizi karşılamak için yararlanabiliriz. Kişisel bilgileriniz sadece Miele-ekibi içinde ve bizim bayilerimiz tarafından sizin taleplerinizi yerine getirmek amacıyla  kullanılabilir.  Miele kişisel bilgilerinizi özenle korur. Bu nedenle kişisel bilgilerinizi Web-sayfalarımızda, sadece o ülkede geçerli yasaların izin verdiği ölçüde, kullanabiliriz.

2. Teknoloji

Miele Internet-Teknolojisi sadece sizin internet kullanımı sırasında  kolayca dolaşmanızı sağlar. Web sayfalarımızın çekiciliğini arttırmak için kimi zaman otomatik Info  sunar.

3. Garanti

Miele size ait bilgilerin kaybolmayacağını, bozulmayacağını, bilgilerin üzerinde oynama, manipülasyon, haksız yere kullanma ve haksız yere açıklama yapılamayacağını garanti eder.

4. Diğer Web Sayfalarına Yönlendirme

Miele-sayfalarında mevcut yönlendirmeler (linkler) sizi diğer firmaların Web sayfalarına götürebilir. Bu firmaların içeriği ve bilgi koruma stratejilerinden Miele sorumlu tutulamaz.

5. Bilgi Koruma ile İlgili Sorular

Miele’nin bilgi koruma sistemi ile ilgili düşünce ve sorularınız var mı? Veya size “Resmi Yöntem Çizelgemizi" iletmemizi ister misiniz? O zaman lütfen bilgi koruma bölümümüzle irtibat kurmanızı rica ederiz: (info@miele-tr.com).

6. Internet’in Geliştirilmesi / Bilgi Koruma Stratejisi

Internet’in geliştirilmesi tabii ki bizim bilgi koruma stratejimizi etkilemektedir. Değiştirilmesi gerekli noktalar bu sayfa üzerinde tam zamanında ilan edilecektir.

Veri Koruma

Miele Veri Koruma Güvenliği

Yüksek kaliteli ve dayanıklı ürünler üreticisi beyaz eşya devi Miele, ağ bağlantılı cihazlarının, uygulamalarının ve web uygulamalarının veri ve siber güvenliğinde de en optimum güvenlik çemberini sunmaktadır.  Zayıflıkları önceden tespit etmek ve ortadan kaldırmak için her türlü çabayı göstermemize ve tüm bu önleyici önlemlere rağmen, bilgi teknolojisi kullanımında yüzde yüz güvenlik asla sağlanamamaktadır.

Bu nedenle Miele, kullanıcı uygulamanızın, ağ bağlantılı ürünlerimizin, uygulamalarımızın veya web uygulamalarımızın veri güvenliği ile ilgili olası veya keşfedilen risklerle ilgili tüm ipuçlarıyla ilgilenmektedir.

Miele'deki siber güvenlikle ilgili bilgilerin yanı sıra geliştirilmesi gereken yönlerin bildirilmesi için lütfen aşağıdaki bağlantı altındaki uluslararası sayfamızı kullanınız.

             https://www.miele.com/de/com/cybersicherheit-5047.htm