Miele'de Kariyer

Berufserfahrene

Müşteri ihtiyaçlarının sürekli değiştiği, dijitalleşme, sürdürülebilirlik ve hız gibi faktörlerin arttığı gelişen Dünya'da, şirket olarak bizde gelişiyoruz. Şirketimizde mevcut olan açık pozisyonlarımıza başvurularınızı bekliyoruz!

İletişim

Miele Almanya

Bilgiler

Mesleğine yeni başlayanlar ve mesleğinde deneyim sahibi olanlar için sistematik ve bireysel entegrasyon imkanı sunuyoruz. İş sırasında başlayacaksınız ve daha ilk iş gününüzde şirketle ilgili temel bilgilere sahip olacaksınız. Bunun dışında şirket, personel departmanı veya sosyal hizmetler hakkında bilinmesi gerekenleri öğreneceğiniz ve sahip olduğunuz görev ve fonksiyonların tanıtıldığı çeşitli uzmanlık alanları hakkında hedefe yönelik bilgilendirme etkinlikleri de yapılacaktır.

Yeni pozisyonunuzda size verilen göreve bireysel olarak entegre olabilmeniz bir taraftan gereksinimlere ve diğer taraftan da kalifikasyon durumunuza bağlıdır. Buna göre sizin için ihtiyaç halinde yeni uzmanlık alanınızı ve yakın işlevleri yoğun biçimde öğrenmenizi sağlayacak bireysel bir entegrasyon planı hazırlanır.

Başvuru bilgileri

Başvurmak istediğiniz pozisyon için güncel özgeçmişinizi gönderebilirsiniz. Özgeçmişiniz, İnsan Kaynakları Departmanımız tarafından incelenerek sizlere geri dönüş yapılacaktır.

İletişim

Miele International

Bilgiler

İnsanlar dünyanın her yerinde Miele markasına güveniyor. Dünyadaki 45'ten fazla ülkede bulunan uluslararası satış şirketlerimiz (VG) ve ithalatçılarımız, Miele'nin yeni üstün ürünlerinin her kıtadaki insanları heyecanlandırması için çalışıyor.

Sadece yurt dışında bunun için 6.000'den fazla çalışan (e/k) çalışıyor (tüm dünyada 16.000 çalışan). Yurt dışındaki şirketlerimiz temel olarak kendi personel politikasında sorumludur, yani işe alımlar bulunulan yere göre değişir.

Lütfen önce Miele satış şirketinin İnternet sayfasını ziyaret edin. Birçok sitede ayrı bir kariyer bölümü var, bu şekilde o şubede hangi kariyer imkanının var olduğunu hemen görebilirsiniz. Eğer bu mümkün değilse, lütfen önce telefonla ya da yazılı olarak (e-postayla) irtibat kurun.

Yurt dışı iş olanakları

Başvuru bilgileri

Başvuru içeriği, başvuru şekli ve başvuru yöntemleri ülkeye göre değişebilir.

Bu nedenle tercih edeceğiniz bir satış şirketinde, başvurunuzu en iyi şekilde nasıl yapabileceğinizi öğrenin.

İletişim