Mesleki deneyime sahip insanlar (e/k)

Berufserfahrene

Uygulama deneyimi topladınız ya da az mesleki deneyimle yeni bir iş pozisyonu mu arıyorsunuz? O zaman size doğrudan işe girenler (e/k) için iş tekliflerimizi sunuyoruz. Miele Almanya genelinde ve uluslararası alanda çok yönlü iş imkanları sunuyor. Hizmete uygun ücretlerin, meslek ve aileyi birleştirebilme imkanının ve çalışan sağlığını desteklemenin yanı sıra hedefe yönelik personel geliştirme çalışmaları, yüksek sosyal performans ve esnek iş zamanı modelleri de her gün üzerinde başarıyla çalıştığımız konulardır. Sahip olduğunuz bilgi birikimiyle bizi destekleyin. Başvurunuz için seviniyoruz!

Muhatabınız (e/k)

Miele Almanya

Bilgiler

Mesleğine yeni başlayanlar ve mesleğinde deneyim sahibi olanlar için sistematik ve bireysel entegrasyon imkanı sunuyoruz. İş sırasında başlayacaksınız ve daha ilk iş gününüzde şirketle ilgili temel bilgilere sahip olacaksınız. Bunun dışında şirket, personel departmanı veya sosyal hizmetler hakkında bilinmesi gerekenleri öğreneceğiniz ve sahip olduğunuz görev ve fonksiyonların tanıtıldığı çeşitli uzmanlık alanları hakkında hedefe yönelik bilgilendirme etkinlikleri de yapılacaktır.

Yeni pozisyonunuzda size verilen göreve bireysel olarak entegre olabilmeniz bir taraftan gereksinimlere ve diğer taraftan da kalifikasyon durumunuza bağlıdır. Buna göre sizin için ihtiyaç halinde yeni uzmanlık alanınızı ve yakın işlevleri yoğun biçimde öğrenmenizi sağlayacak bireysel bir entegrasyon planı hazırlanır.

Başvuru bilgileri

İş platformumuzda size uygun bir pozisyon mu buldunuz? O zaman bize başvuru belgelerinizi eksiksiz gönderin (yazı, güncel özgeçmiş, karneler, belgeler).

Lütfen bu belgeleri bir PDF dosyasında bir araya getirerek (< 10 MB) e-posta ile ya da postayla ilandaki adrese gönderin.

Bir girişimci başvurusu yapmayı mı planlıyorsunuz? Lütfen önce bizimle irtibata geçin. Şuanda bir girişimci başvurusunun kabul edilip edilmeyeceğini size telefonla bildireceğiz.

Gelen başvuruları her gün kontrol ediyoruz ve bunları güvenle işleme alacağımızı garanti ederiz.

İletişim

Miele International

Bilgiler

İnsanlar dünyanın her yerinde Miele markasına güveniyor. Dünyadaki 45'ten fazla ülkede bulunan uluslararası satış şirketlerimiz (VG) ve ithalatçılarımız, Miele'nin yeni üstün ürünlerinin her kıtadaki insanları heyecanlandırması için çalışıyor.

Sadece yurt dışında bunun için 6.000'den fazla çalışan (e/k) çalışıyor (tüm dünyada 16.000 çalışan). Yurt dışındaki şirketlerimiz temel olarak kendi personel politikasında sorumludur, yani işe alımlar bulunulan yere göre değişir.

Lütfen önce Miele satış şirketinin İnternet sayfasını ziyaret edin. Birçok sitede ayrı bir kariyer bölümü var, bu şekilde o şubede hangi kariyer imkanının var olduğunu hemen görebilirsiniz. Eğer bu mümkün değilse, lütfen önce telefonla ya da yazılı olarak (e-postayla) irtibat kurun.

Yurt dışı iş olanakları

Başvuru bilgileri

Başvuru içeriği, başvuru şekli ve başvuru yöntemleri ülkeye göre değişebilir.

Bu nedenle tercih edeceğiniz bir satış şirketinde, başvurunuzu en iyi şekilde nasıl yapabileceğinizi öğrenin.

İletişim
Miele als Arbeitgeber

İşveren olarak Miele

Miele'yi iyi bir işveren yapan değerler ve hizmetler hakkında daha fazlasını öğrenin.

Daha fazla bilgi için