Laboratuvar teknolojisi çözümleri

Mükemmel sonuçlar için sistem çözümleri

Analiz için saf laboratuvar tüpü hazırlığı

Miele Professional, yıkama ve dezenfeksiyon cihazları, özel yeniden işleme yöntemleri ve en iyi şekilde uyarlanmış aksesuarlarla farklı laboratuar tüplerini analiz için saf bir şekilde hazırlamak üzere kapsamlı sistem çözümleri sunar. Sistem çözümleri, organik, anorganik ve fiziksel kimya, biyoloji, mikro biyoloji, hastane laboratuarları, ilaç endüstrisi, gıda veya kozmetik endüstrisi alanlarında gereksinimleri yüksek olan uygulamalarda da tekrarlanabilir sonuçlar sağlar.

Güçlü bir ortak

Miele için karakteristik – servis de öyle

Miele Professional, servis hizmetleri dahil her alanda mükemmel kalite anlamına geliyor. Geniş kapsamlı müşteri hizmetleri teknisyenleri ağı sayesinde, 24 saat içerisinde yerinde servis hizmetleri sunulabilmektedir. Miele, aynı zamanda cihazın yaşam döngüsünün çeşitli aşamalarında yapılması gereken bir dizi test ve kontrol hizmeti sunmaktadır. Özel eğitim almış teknisyenler, yasal ve standart gereklilikler ve ülkeye özgü öneriler doğrultusunda süreç denetimleri gerçekleştirir. Malzemelerin hazır bulundurulması sayesinde servis gerektiren durumların yaklaşık % 90'ı daha ilk servis hizmetinde çözülür. Miele Teknik Müşteri Hizmetleri Departmanı’nın, sunduğu mükemmel hizmetler için yıllardır ardı ardına değerlendirmelerde en önde gelmesi, tesadüf değil.

"Güçlü bir ortak" hakkında fazlasını öğren

En iyi önerilerle

Duran Group

Miele Professional, Duran laboratuar tüplerini ve Duran Group da Miele Professional'ın yıkama ve dezenfeksiyon cihazlarını öneriyor: Kimyasal özellikler, yüksek kaliteli bir laboratuar tüpünün değerini korumak için büyük önem taşır, çünkü iyi dayanıklılık, zarar vermeyen bir temizleme yöntemi ile birlikte cam korozyonunu önemli ölçüde azaltır. DURAN® laboratuar tüpü, üstün kimyasal özellikleri sayesinde özellikle tekrar tekrar temizlik için uygundur ve uzun bir laboratuar tüpü kullanım ömrü garanti eder.

Duran Group hakkında daha fazla bilgi alın