Bizi tanıyın

Bizi tanıyın

Bizi yönlendiren ilke; en yüksek kalite, ortak amacımız; daima daha iyi. Ürünlerini 30.000'e kadar varan bir çalışma saati testine tutan yegane üretici biziz. Konu, ister analizler için yeterli ölçüde temizliğe sahip olacak bir şekilde kullanıma yeniden hazırlanmış laboratuar malzemeleri, isterse de otel misafirleri için her gün yeni yıkanmış havlular sunmak olsun fark etmez: Siz müşterilerinize en iyi sonuçları sunabilesiniz diye yönlendirici ilkemiz 115 yılı aşan bir süredir bizi, sizler için en iyi çözümleri üretmeye teşvik ediyor.

Miele Professional'u tercih etmek için geçerli nedenler

Miele Professional kalitesi

Güvenebileceğiniz kalite. Miele Professional cihazları, Miele mühendisleri tarafından geliştirilir, özenle seçilen bileşenler ağırlıklı olarak firmanın Almanya ve Avrupa'daki yetkin fabrikalarında üretilir. "Alman Mühendisliği" bizim için her şeyden önce detaylara gösterdiğimiz büyük ilgi demek. En ufak iyileştirmeler için bile büyük zahmetler veriyoruz.

Böylece faaliyet gösterdiğimiz sektörde başka hiçbir üreticide olmayan en uzun ürün ömrünü ve yaptığımız her şeyde % 100'lük bir kaliteyi garanti edebiliyoruz.

 

Miele Professional'da Ekonomik Verim

Miele Professional'ın size sağladığı kalite avantajı için değer. Ürünlerimizin kullanım ömürleri boyunca ortaya çıkan maliyetler göz önünde bulundurulduğunda, cihazlarımızın nasıl bir ekonomik verimle işletildiği görülebilir. Tam da bu yüzden müşterilerimiz için "Alman Mühendisliği", yüksek bir ekonomik verim anlamına geliyor: uzun kullanım ömrü, düşük su ve enerji tüketimi – hem de daha hızlı, daha güvenli iş süreçleri ve uzun ömürlü, arızasız bir teknoloji ile birlikte.

 

Miele Professional'da Performans

Cihazlarımıza yöneltilen talepler ne denli yüksek olursa olsun fark etmez: sağlam makine yapılarımızın performansı ve uzun ömürlülüğü tüm beklentileri karşılıyor. Her cihaz, son bir test uygulamasından geçiriliyor ve cihaz tüm testleri sorunsuzca geçtikten sonra kullanıma hazır oluyor. Müşterilerimiz asıl işlerine odaklanabilsin diye cihazlarımız sorunsuzca çalışıyor da çalışıyor: güvenli bir şekilde mükemmel sonuçları verebilmek için.

 

Miele Professional'da Ergonomi

Sayısız akıllı fonksiyon sunan Miele Professional cihazları, kullanıcılarının ihtiyaçlarına en uygun şekilde uyarlanabiliyor. Bu uygulamaların çoğu otomatik olarak gerçekleşiyor olsa da, cihazları sezgisel ve seri kullanılabilir kılan unsur, serbest bir şekilde seçilebilen program parametreleri. Normal metin ekranlarındaki anlaşılır bir şekilde düzenlenmiş kullanıcı yönlendirme, akıllarda hiçbir soru bırakmıyor; eksiksiz bir kullanıcı güvenliği için.

 

Miele Professional'da Hizmet

Süreç planlamasıyla ilişkilendirilmiş detaylı ihtiyaç analizleri ve detaylı verimlilik hesaplamalarıyla hizmetlerimiz, daha ürünlerimiz teslim edilmeden başlıyor. Müşterilerimizle birlikte diyalog içerisinde onların kullanımına özel konseptler yaratıyoruz. Böylelikle ortaya, güvenli süreçleri garantileyen, ihtiyaca karşılık verecek bir sistem çözümü koyulmuş oluyor. Gün boyunca servis çalışanlarımız müşterilerimize destek için her zaman hazır. Bakım sözleşmelerinin dahil olduğu, bireysel ihtiyaçlara uygun oluşturulan servis programlarımızla önleyici bir servis sunuyoruz. Muayene, bakım ve servis, iş süreçlerinin sorunsuzca yaşanmasına, cihaz değerinin muhafaza edilmesine ve böylece de yatırımlarınızın güvence altına alınmasına katkı sağlıyor. Bunlara rağmen bir sorunla karşılaşmanız durumunda ise kapsamlı Miele Professional servis ağımız sayesinde son derece hızlı harekete geçebiliyoruz - hatta tıp teknolojisinde bazı bölgelerde günün 24 saati, yılın 365 günü bize ulaşabilirsiniz.

Felsefemiz

Miele Professional'ın faaliyetlerinin odağında, endüstriyel bulaşık yıkama, çamaşır yıkama teknolojileri, laboratuar teknolojileri, dişçilik ve tıp teknolojileri alanları için endüstriyel ürünlerin üretimi yer alıyor. Yüksek temizlik performansına ve yüksek hijyen standartlarına sahip, yenilikçi, en modern ürünlerin arandığı her yerde Miele Professional, akla gelen ilk marka olmak istiyor.

Şirket felsefesi hakkında daha fazla bilgi için

Tarih

90 yılı aşkın bir süredir, endüstriyel alanlarda kullanılan ürünler, Miele & Cie. KG. firması başarısının bir diğer temelini oluşturuyor. Bu gelişmenin başlangıcında büyük çamaşır makineleri vardı, daha sonra bunlara bulaşık makineleri eklendi, 1960'lı yıllardan beri de tıbbi ürünler. 2000 yılından itibaren Miele Professional sadece ürün üreten bir firma olmaktan, endüstriyel çözümler için sistemler sunan bir firmaya dönüştü.

Miele tarihi hakkında daha fazla bilgi

Yönetim

Miele Professional International'ın yönetiminde Sayın Andreas Barduna (Pazarlama / Satış) ve Sayın Michael Krimpmann (Teknik) bulunuyor.

Miele Vertriebsgesellschaft Deutschland'ın Professional alanı operatif faaliyetleri ise Sayın Martin Hübner tarafından yönetiliyor.

Miele yönetimi hakkında daha fazla bilgi için

İş Geliştrime

2018/2019 mali yılında, İtalyan tıp teknolojisi iştiraki Steelco Group dahil Miele Professional, Miele & Cie KG'nin genel sonucuna 621 milyon avro katkıda bulundu.
Bu %14.93'lük bir gelir payına karşılık geliyor. Zorlu bir pazar ortamında, Miele Professional ortalamanın üzerinde bir büyüme elde etmeyi bir kez daha başardı.

İş gelişimi hakkında daha fazla bilgi için

Sürdürülebilirlik

Miele için sürdürülebilir faaliyetlerde bulunmak, şirketin değerleri ve geleneğine gereken saygının gösterilmesi için zaruri. Ayrıca, uzun vadeli bir şirket başarısı için de vazgeçilemez bir temel. BM'in sürdürülebilirlik alanındaki bir girişimi olan Küresel İlkeler Sözleşmesi'nin bir üyesi olan Miele, ayrıca "Çeşitlilik Sözleşmesi"ni de imzalayan şirketler arasında yer alıyor. Miele, her iki yılda bir sürdürülebilirlik raporu yayınlıyor.

Daha fazla bilgi için Miele-Nachhaltigkeit.de