Tüm montaj seçeneklerine uygun doğru çözüm

Ankastre davlumbazlar grubunda Miele düz panel davlumbazlar, dolap altı davlumbazlar, fan modülleri ve dolap arası davlumbazlar yer almaktadır. Bu kategorideki davlumbazlar, dolap altındaki ve içindeki boşluklara ve bacalı veya bacasız kurulumlara uygundur.

Düz panelli davlumbazlar

Ayrıntılardaki vurgular: Miele düz panelli davlumbazlar görünmeyecek şekilde üst dolaba monte edilebilir. Çalıştırıldığında sadece dar bir çelik çıta görünür. Sade mutfaklar için vazgeçilmez çözüm. Düz, dışarı çekilebilen buhar siperi tüm mutfak kokularını güçlü bir şekilde çeker. Davlumbazın üst dolabında bir baharat rafı için yeteri kadar alan kalır.

Alt montaj davlumbazları

Üst dolaplarınızdan fedakarlık etmek istemiyorsanız da Miele'nin alt montaj davlumbazları ile yerden tasarruflu çözümlere sahip olabilirsiniz. Kompakt olduğu kadar güçlü, üst dolap altına veya doğrudan duvara monte edilebilir. Küçük mutfaklar için ideal.

Havalandırma yapı taşları

Bireysel mutfak tasarımı; örn. havalandırma yapı taşları sayesinde çarpıcı bir baca görünümü elde edilebilir. Bu sayede neredeyse sınırsız bir planlama ve tasarlama özgürlüğüne sahip olursunuz. Mutfağınızdaki tüm işler için ideal. Hayal gücünüzü serbest bırakın!

Ara montaj davlumbazları

Davlumbazların tamamen gizlenmesini tercih edenler aspiratörde karar kılmalıdır. Mutfak mobilyası ile kaplanan davlumbaz gövdesi üst dolabın arkasına tamamen gizlenir. Dolap içinde kalan aspiratör gövdesi mutfağa homojen ve sade bir görünüm kazandırır.