Das Miele 125 Jahre Logo auf rotem Hintergrund, wie es sich ganz oft wiederholt.
AnasayfaBilgi merkeziKampanyalar125. yılımıza özel laboratuvar ürünlerinde %12,5 indirim fırsatı

Özetle, 125 yıllık kalite.

Hassasiyet, kalite ve güvenilirlik bizim için sadece kelimeler değil, son 125 yıldır motivasyon kaynağımız olan değerlerdir. Sürekli değişen bir dünyada tek bir şey hep aynı kalıyor: “Immer Besser” (Daima Daha İyi) olma çabamız. Bu özel yıldönümünü bizimle birlikte kutlayarak 125 yıldır sadece verdiğimiz sözü yerine getirmekle kalmayıp her zaman daha da ötesine geçtiğimizi görebilirsiniz.

Bize güvendiğiniz için teşekkür ederiz.

Size özel yıldönümü avantajımız

Yıldönümümüzü bizimle birlikte kutlayın ve iki kat kazançlı çıkın: Yalnızca ihtiyaçlarınıza özel yıkama ve dezenfeksiyon çözümlerini bulmak için danışmanlık desteği almak ile kalmayacak, aynı zamanda kampanyalı cihazlarımızda 125. yılımıza özel %12,5'a varan özel bir yıldönümü indirimi elde edeceksiniz.1

Kampanya dönemi: 01.06.2024– 31.12.2024

İndirimli ürünler
Ürün Model İndirim
PG 8583 CD Laboratuvar tezgahaltı yıkama ve dezenfeksiyon cihazları %12,5
PG 8593 Laboratuvar tezgahaltı yıkama ve dezenfeksiyon cihazları %12,5
Ürün
PG 8583 CD
Model
Laboratuvar tezgahaltı yıkama ve dezenfeksiyon cihazları
İndirim
%12,5
Ürün
PG 8593
Model
Laboratuvar tezgahaltı yıkama ve dezenfeksiyon cihazları
İndirim
%12,5

Laboratuvar çalışmalarınız için yüksek hassasiyet

A PG 8583 undercounter laboratory glasswasher and a PLW 7111 SlimLine laboratory glasswasher are placed next to each other on a grey background.

Temiz laboratuvar cam eşyaları hassas çalışmanın temelidir. Miele Professional'ın laboratuvar yıkama makineleri ile analitik deneyler için gereken saflık seviyesine ulaşabilir ve güvenilir araştırma sonuçları için güvenli bir temel oluşturabilirsiniz. Kompakt tezgahaltı modellerden geniş SlimLine laboratuvar yıkama ve dezenfeksiyon cihazlarına kadar Miele laboratuvar tipi makineleri, çok çeşitli ihtiyaçları ve laboratuvar boyutlarını karşılamak için uyarlanabilir ve ölçeklendirilebilir. Yenilikçi EasyLoad aksesuar sistemi işinizi kolaylaştırır ve yıkayıcı haznesinin optimum kullanımı ile birlikte etkili temizliği garanti eder. Miele Professional ile en yüksek temizlik standartlarına güvenebilir ve analitik çalışmalarınızın güvenilir sonuçlar elde etmesini sağlayabilirsiniz.

An undercounter laboratory glasswasher PG 8583 is placed on a grey background.

PG 8593 ve PG 8583 CD: tezgahaltı laboratuvar yıkama ve dezenfeksiyon makineleri

Kompakt verimlilik: maksimum esneklikle birleştirilmiş maksimum temizlik performansı.

Bizimle iletişime geçin

Sorularınız mı var ya da belli ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi mi edinmek istiyorsunuz? Bizimle iletişime geçin. Miele olarak her zaman yanınızdayız. Sorularınızı memnuniyetle yanıtlamaya ve taleplerinizi yerine getirmeye hazırız.