Miele'nin 125. yıldönümü için grafik
AnasayfaBilgi merkeziKampanyalar125. yılımıza özel silindir ütüler ile çamaşır ve kurutma makinelerinde %25 indirim fırsatı

Özetle, 125 yıllık kalite.

Geleneği yenilikle buluşturan Miele, 125 yıldır birinci sınıf kalitenin ve rakipsiz ürünlerin adresi olmaya devam ediyor. Sürekli değişen bir dünyada değişmeyen bir şey var: “Immer Besser” (Daima Daha İyi) olma çabamız. Kurum içi çamaşırhaneniz için endüstriyel yıkama-kurutma makineleri ve silindir ütülerimizdeki avantajlarla Miele ailesine katılarak sadece verdiğimiz sözü yerine getirmekle kalmayıp her zaman daha da ötesine geçtiğimizi görebilirsiniz.

Güveniniz için teşekkür ederiz.

Size özel yıldönümü avantajımız

Yıldönümümüzü bizimle birlikte kutlayın ve kazançlı çıkın: İhtiyaçlarınıza en uygun Miele cihazını bulmak için bize ulaşın, %25'e varan yıldönümü indirimi kazanın!
Kampanya dönemi: 24.06.2024-31.12.2024

İndirimli ürünler

Sürekli hizmet, sürekli kalite gerektirir.

Soldan sağa, bir Küçük Devler Performance çamaşır makinesi, bir PIB100 buharlı ütü sistemi ve yarı açık bir MasterLine temiz su bağlantılı bulaşık makinesi gri bir arka plan önünde yan yana duruyor

Otel, kafe veya self servis çamaşırhane gibi alanlarda gereksinimler çok çeşitlidir. Bu koşullara daima ayak uydurabilen teknolojilere sahip makineler gereklidir. Kalite ve güvenilirlikten ödün vermek istemeyenler için Miele ürünleri, en yoğun koşullar altında bile daima en iyi performansı sunmak üzere tasarlanmıştır. Hizmet sektöründe sizi yarı yolda bırakmayacak çözümlerimizle her zaman yanınızdayız.

Bir Küçük Devler çamaşır makinesi, gri bir arka plan önünde bir Benchmark çamaşır makinesinin solunda duruyor

Çamaşır makineleri

Hassas ve hijyenik bir şekilde temizlenen çamaşırlar.

Bir Küçük Devler Performance kurutma makinesi, gri bir arka plan üzerinde bir Benchmark Performance kurutma makinesinin solunda duruyor

Kurutma makineleri

Minimum program süreleri ile çamaşırları maksimum düzeyde koruyan kurutma makineleri; verimliliği, koruyucu temizlik ile buluşturuyor.

Soldan sağa bir silindir ütü, bir ütü ve bir buharlı ütü sistemi gri bir arka plan önünde yan yana duruyor

Silindir ütüler

Çamaşırlarınızı tekrar kullanıma hazırlarken son aşamayı da sorunsuz bir şekilde tamamlayın.

Bizimle iletişime geçin

Sorularınız var ya da belli ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi mi edinmek istiyorsunuz? Bizimle iletişime geçin. Miele olarak her zaman yanınızdayız. Sorularınızı memnuniyetle yanıtlamaya ve taleplerinizi yerine getirmeye hazırız.