Bakım ve Hizmet sözleşmeleri

Müşteri servisi

Miele Teknik Müşteri Hizmetleri tarafından gerçekleştirilen düzenli denetimler, cihazda meydana gelebilecek arızaların ve bu arızaların günlük süreçlerinizde yol açacağı olumsuz etkilerin engellenebilmesine yardımcı olur. Özel eğitim almış servis teknisyenleri, cihazlarınızın durumunu, işlevlerini ve güvenliğini denetler. Teknisyenlerimiz, potansiyel arızaları ve aşınma parçalarını, bunlar henüz bir arızaya yol açmadan fark edebilecek yetkinliktedir. Muayene, bakım ve servis çalışmaları, cihaz değerinin muhafaza edilmesine ve böylece de yatırımlarınızın güvence altına alınmasına katkı sağlar.

Bakım ve Hizmetler

Düzenli kontroller ve önleyici bakım uygulamaları, sadece cihazınızın işletim güvenliğini yükseltmekle kalmayıp, gereksiz tamirat işlemlerini de önler. Cihazlarınızın düzenli bir profesyonel bakıma tabi tutulmasına güvenin.

Daha fazla bilgi

Hizmet sözleşmeleri

Özel olarak uyarlanmış, muayene, bakım ve servis çalışmaları, Miele cihazlarının performanslarını arttırır ve cihazların daha uzun süre kullanımda kalmasını sağlar.

Daha fazla bilgi

Validasyon ve kalifikasyon

Özel eğitim almış tıbbi ürün teknisyenleri, çalışanlarınız ve hastalarınız için maksimum bir güvenliğin sağlanabilmesi amacıyla yasal ve normatif standartlar doğrultusundaki süreç denetimlerini gerçekleştirir.

Daha fazla bilgi