Bulaşık makineleri için aksesuarlar ve temizlik kimyasalları çözümleri

Yıkama mutfağınız için mükemmel komple çözüm

Yıkama mutfaklarında optimum iş akışları

Doğru aksesuarlar günlük çalışmayı kolaylaştırır. Örneğin altlıklar
makinenin doldurulması ve boşaltılmasında ergonomik kullanım sağlar. Dozajlama sistemi sayesinde mükemmel dozajlama sağlanır. Kusursuz sonuçlar ve sağlam bir duruş için bulaşıklar sepetlerde ve raflarda en uygun şekilde sabitlenir.
Tüm bunlar ve diğerleri, en iyi sonuçları elde etmek için, özel olarak Miele için geliştirilmiş Miele aksesuarlardır.

ProCare Shine

Miele kaliteli deterjan ve parlatıcı

Yüksek kaliteli Miele Professional bulaşık makinenizin performans potansiyelini en iyi şekilde kullanmak için:
ProCare Shine serisinin yeni geliştirilmiş deterjanları ve parlatıcıları, Miele bulaşık makinelerinde kullanım için özel olarak tasarlanmıştır. Titiz bir şekilde uyarlanmış olan formülasyonları ile ekonomiklik ile öne çıkan ve parlak performanslar ile etkileyen profesyonel bulaşık temizliği için temeli oluştururlar.

"ProCare Shine" hakkında fazlasını öğren

Profesyonel beklentiler için sanayi teknolojisi

En yüksek seviyede teknoloji

Miele Professional bulaşık makineleri, yenilikçi ve sağlam sanayi teknikleriyle, ev kullanımının çok ötesindeki beklentilere yönelik geliştirilmiş özel bulaşık programlarıyla, tamamen sanayi kullanımı için geliştirilmiştir. Çok yönlü özel bağlantılar ve yüksek performanslı radyatörleri sayesinde, en kısa çalışma sürelerinde optimum temizlik sonuçları ve en yüksek tasarruf elde edilir. Dozlama modülleri, deterjan ve parlatıcıların etkili kullanımını sağlarken, su şartlandırma sistemleri de yıkama sonuçlarını optimize eder.

Üniversal kullanım seçenekleri

Esnek kurulum ve montaj seçenekleri

Mutfak tezgahının alt bölümüne mükemmel yerleştirme imkanı: Profesyonel temiz su bulaşık makineleri sorunsuz bir şekilde bir mutfak donanımına entegre edilebilir. Kapsamlı donanımı sayesinde hem her montaj durumuna, hem de solo makine olarak geniş ölçüde adapte edilebilmektedir.

En yüksek seviyede hijyen

Temiz su yıkama sistemi

Temiz su yıkama sistemli bulaşık makineleri her yıkama aşamasından sonra bir su değişimi gerçekleştirir. Ardından önceden ayarlı ve sabit bir sıcaklıkta yapılan derin durulama işlemi gerçekleşir. Bu işlem sayesinde sanayii tipi makinelerdeki ortalamanın çok üstünde mükemmel yıkama sonuçları ve çok yüksek bir hijyen standardı garanti edilir. Miele Professional temiz su bulaşık makineleri en yüksek tasarruf ve kısa çalışma süreleri ile günde 40'a varan yıkama işlemini gerçekleştirir, bu yönüyle de tanklı yıkama sistemlerinden daha ekonomik çalışır.

Mükemmel sonuçlar için geliştirmeler

En yüksek seviyede yenilikler

"Immer besser" sloganımız 111 yıldan daha uzun bir süredir bizi sizin için eşsiz çözümler bulma yönünde ileriye taşıyor. Miele yüksek yenilikçi gücü, maksimum oranda tasarruf sağlaması ve mükemmel hazırlanmış özelliklerinin etkileyiciliğiyle akıllara kazınmış bir dünya markası. Miele Professional, günlük işlerinizi kolaylaştıran bu yenilikçi ürün özelliklerinin geliştirilmesine çok zaman ve enerji harcıyor. Örneğin temiz su yıkama sistemi, mükemmel yıkama sonuçlarının yanısıra aynı anda iki kademeli yıkamada yüksek bir hijyen standardı da sunmaktadır.