Cihazlarda mükemmel hijyen – tamamen otomatik

Konforlu ve yenilikçi: Patentli* AutoDescale fonksiyonu sayesinde cihazınız tamamen otomatik bir şekilde kireçten arınır. Bunun için tek yapmanız gereken, uygun iki saatlik bir süre ayarlamanız. Bu süre içinde tortular ve kireç kalıntıları otomatik ve etkin bir şekilde ortadan kaldırılır – bir yandan zamandan tasarruf ederken bir yandan da maksimum konforun keyfini çıkarın.
Temizlik işlemini de artık cihazınızın kendisi üstleniyor: Süt hatları ve kaynatma ünitesi AutoClean ile otomatik olarak temizleniyor. Cihazınız daima en iyi şekilde korunur ve tertemiz kalır. ComfortClean ve EasyClean fonksiyonları da işinizi kolaylaştırmak için bire bir: Tam otomatik kahve makinenizin birleşenlerinin çoğu, çıkarılabilir ve bulaşık makinesinde yıkanabilir. 
Kir ve kireçten kolayca kurtulun: Zamanınızı daha önemli işlere ayırabilmeniz için tam otomatik kahve makinenizin temizliğini ve kireçten arındırılmasını Miele üstleniyor. Süt hatlarıyla kaynatma ünitesi AutoClean'le otomatik olarak kir ve yağdan arındırılıyor – daima temiz tam otomatik kahve makineleri. Zahmetli kireçten arındırma da hemen hemen ortadan kalkıyor: Patentli* AutoDescale fonksiyonu cihazınızı otomatik olarak kireçten arındırıyor. 
Patent: EP 2705783 B1, US 201400060338 A1 Modele bağlı donanım özellikleri