Uzun bir kullanım ömrü için yüksek Miele kalitesi

Miele ürün testleri tüm kullanımlardan daha zorlayıcıdır: Miele elektrikli süpürgeleri seri üretime geçmeden önce test laboratuarlarında gerçekleştirilen zorlayıcı testlerden geçmelidir.
Hortum testi: Çok dayanıklı!
Miele süpürge hortumları laboratuarlarda 120.000 kez döndürülür, bükülür ve 5 kg'lık bir ağırlıkla uzatılır. Kısacası; Miele elektrikli süpürgenizi kolaylıkla arkanızdan çekebilirsiniz.
Motor dayanıklılık testi: Çok sağlam!
Elektrikli süpürgelerimizden ilk kullanımdan son kullanıma kadar maksimum güç bekleriz: Zorlayıcı testlerde sürekli olarak açılıp kapatılan Miele motorları kendilerini kanıtlamalıdır.
Direğe çarpma testi: Çok dayanıklı!
Miele elektrikli süpürgeler gerçek hayatta birçok çarpmaya ve engele karşı dayanıklı olmalıdır; bu test kapsamında ardı ardına 16.500 defa. Miele gövdeleri ve tekerlekleri çok dayanıklıdır.
Kablo sarma testi: Tamamen güvenilir!
Miele elektrik kabloları test kapsamında 10.000 kez çıkarılıp tekrardan sarılır. Ancak bu sayede rahatlar ve cihazın ev ortamınızda da güvenilir bir şekilde çalışacağına inanırız.
Süpürge ayağı testi: Çok dayanıklı!
Miele süpürge ayakları, birbirinden farklı zeminlerde Berlin ile Paris arasındaki mesafeye denk gelen 2.000 km'ye kadar dayanıklı olmalıdır. Bunun için halı ile kaplı bir kapı eşiğini 60.000 kez geçer.
Tutamaç testi: Kesinlikle bükülmez!
Miele elektrikli süpürge tutamaçları 5 kg'lık yüklere maruz bırakılır ve 120.000 kez kaldırılarak indirilir. Tutamaç, sürekli olarak uygulanan bu kaldırma kuvvetine dayanabilmelidir.
Modele bağlı donanım özellikleri