Rahat hissetmek için ne kadar temizlik gerekli?

Uygun bir torba mı arıyorsunuz? Çok kolay!
Elektrikli süpürgeler için doğru torbayı bulmak her zaman kolay değildir. Ancak, Miele'de çok kolay: Orijinal HyClean toz torbasını renkler ile işaretlenmiş kilitleme özelliğinden kolayca tanıyabilirsiniz.
Maksimum çekiş gücü
Sıkı filtre katmanları sayesinde Miele HyClean toz torbaları dolmaya yakınken bile hava geçirgenliğini korur. Cihaz, toz torbası dolduğunu veya hava filtresinin doygunluğa ulaştığını gösterir. Bu sayede her değişimden sonra ilk günkü kadar yüksek hijyen değerlerine, çekiş ve temizleme gücüne sahip olursunuz.
HyClean 3D verimliliği
Düşük hava dirençli SoftStructure yüzeyi sayesinde yeni toz torbaları düşük güç kademelerinde süpürürken bile yüksek verimli sonuçlar sunar. Yüksek temizleme gücü sayesinde süpürürken bile enerji tasarrufu sağlanır.
Tozsuz, hijyenik toz torbası değişimi
Elektrikli süpürgeyi açtığınız esnada orijinal Miele HyClean toz torbası otomatik olarak kapanır ve çekilen tozu kalıcı ve güvenilir bir şekilde hapseder. Ayrıca, kullanılan ana malzeme sayesinde örn. cam kırıkları gibi keskin nesneler süpürgeye çekildiğinde bile toz torbasının yırtılması veya kesilmesi önlenir. Bu sayede çekilen ince tozlar bir daha oda havasına geri dönemez.
Miele güvenirliliği
Toza karşı alerjisi olanlar için seri olarak sunulan HEPA filtreli elektrikli süpürgeler öneriyoruz. HEPA AirClean filtreli bazı Miele elektrikli süpürgeler TÜV Nord tarafından alerji sorunu yaşayanlar için önerilmiştir. Özel gövde tasarımı sayesinde sadece hava filtresi değil, cihazın tamamı her yıl gerçekleştirilen TÜV Nord standartlarını karşılamaktadır. Filtrelenen ve dışarıya verilen hava normal oda havasından daha temizdir. Bakteri, alerjen ve küf mantarları güvenilir bir biçimde toz torbasına hapsedilir.
Olağanüstü işçilik
Miele'de beş hava filtresi seçeneği arasından seçim yapabilirsiniz:AirClean filtresi: Günlük ihtiyaçlar için verimli filtrasyon etkisi. HyClean toz torbası ve motor filtresi sayesinde >% 99,9 toz hapsetme özelliği*.AirClean Plus filtresi: Son derece temiz bir oda havası için verimli filtrasyon. Active AirClean filtresi: Rahatsız edici kokular önemli oranda azalır* – evcil hayvan besleyenler için ideal.HEPA AirClean filtresi: İnce tozu ve alerjenleri bile filtreler – alerji sorunu yaşayanlar için ideal. Elektrikli süpürgede >% 99,999 toplam toz hapsetme özelliği*, ve de HEPA 13*.Silence AirClean filtre: Son derece sessiz toz alma için sessiz filtre.
DIN EN 13725'e uygunEN 60312-1 uyarıncaEN 1822/2011 uyarıncaModele bağlı donanım Modele bağlı donanım özellikleri