Elektrik süpürgeniz ne yapabilmeli?

Özel yaşam alanları ve yaşamlar özel çözümler gerektirir. Miele, özel oda hijyeni talebinizi eksiksiz ve kusursuz şekilde yerine getirmeyi amaçlamaktadır. Bu sebeple Miele, özel donanım özelliklerine sahip farklı elektrikli süpürge modelleri sunmaktadır.

Daha sonra satın alabileceğiniz orijinal Miele aksesuarları ile Miele elektrikli süpürgelerinizi değişen ihtiyaçlarınız doğrultusunda uyumlaştırabilirsiniz: örneğin; bir ev hayvanı edindiğinizde, zemin döşemelerinizi yenilediğinizde ya da ev tozu alerjisinin ortaya çıkması durumunda.
Ahşap zeminler üzerinde birinci sınıf: Parke
Hassas parke fırçası ile birlikte sunulan Parquet ile dikkat gerektiren zeminler kolayca temizlenir.
Tüm yer ve zemin kaplamaları için: Total Care
Kapsamlı aksesuarlarıyla Total Care neredeyse her temizlik problemini çözmektedir - gerçek anlamda çok yönlüdür. Active AirClean filtresi torbadaki istenmeyen kokuları nötralize etmeye yardımcı olur.
Tüm hayvan sevenler için: Cat & Dog
Turbo fırçalı Cat & Dog ile halılardaki ve yolluklardaki saçlar ve tüyler tamamen temizlenir. Kötü kokuların yayılmasını önlemek amacıyla bunlar Active AirClean filtredeki Complete C3'de bertaraf edilir.
% 99,999 temiz hava*: Allergy
Miele sadece zemini temizlemez aynı zamanda poleni, akarları ve diğer alerjenleri giderir. HEPA 13 filtreniz* odanın havasını bile temizler: Süpürme sırasında tüm partiküllerin %99,999'undan fazlası*, hatta ince toz taneleri bile çevredeki havadan emilir. Alerjisi olanlar rahat nefes alabilir!
EN 60312-1 uyarıncaEN 1822/2011 uyarınca Modele bağlı donanım özellikleri