Elektrik süpürgeniz ne yapabilmeli?

Özel yaşam alanları ve konutlar özel çözümler gerektirir. Özel oda hijyeni talebinizi eksiksiz ve kusursuz şekilde yerine getirmeyi amaçlayan Miele, bu amaç doğrultusunda özel donanım seçenekleriyle birlikte çeşitli elektrikli süpürge modelleri sunuyor.

Daha sonra satın alabileceğiniz orjinal Miele aksesuarları ile Miele elektrikli süpürgelerinizi değişen ihtiyaçlarınız doğrultusunda uyumlaştırabilirsiniz: örneğin; bir ev hayvanı edindiğinizde, zemin döşemelerinizi yenilediğinizde ya da ev tozu alerjisinin ortaya çıkması durumunda.
Ahşap zeminler üzerinde birinci sınıf: Parquet
Hassas parke fırçası ile birlikte sunulan Parkett & Co. ile dikkat gerektiren zeminler kolayca temizlenir.
Tüm hayvan severler için özel model: Cat & Dog
Turbo fırçalı Cat & Dog ile halıfleks ve uzun halılardaki saçlar ve tüyler tamamen temizlenir. Kötü kokuların yayılmasını önlemek amacıyla bunlar, Complete C3'teki Active AirClean filtredeki verimli şekilde bertaraf edilir.
%99,999 temiz hava*: Allergy
Miele Alerji sadece zemini temizlemez aynı zamanda poleni, akarları ve diğer alerjenleri giderir. HEPA 13 filtreniz* odanın havasını bile temizler: Süpürme sırasında tüm partiküllerin %99,999'undan fazlası*, hatta ince toz taneleri bile çevredeki havadan emilir. Alerjisi olanlar rahat nefes alabilir!
At home on all types of floor coverings: Total Care
With its comprehensive accessories, Total Care solves nearly every cleaning problem – a true all-rounder. The Active AirClean filter helps to neutralise unpleasant odours from the dustbag.
EN 60312-1 uyarıncaEN 1822/2011 uyarınca Modele bağlı donanım özellikleri