Lezzet trendleri

Yemek sofraları insanların bir araya gelmesi ve buluşması için ideal ortamlar. Yemekler ve içecekler geleneksel olan ile modern olan arasındaki kültür, iletişim, büyüdür. Alakart tabiri altında size yeme ve içme trendleri, pişirmek ve damak tadı konularındaki yenilikleri, bilgileri sunuyoruz.

Tunedin - stock.adobe.com

Yenilik var mı?

Yemek tatma aşamasında ne oluyor? Metropollerde lezzet olarak şuanda popüler olan ne? Birçok uluslar arası usta aşçı için gıdaların yöresel kaynakları gittikçe daha fazla önem kazanıyor. Yıldız restoranlar vejetaryenleri keşfediyor. Asil ve pahalı gurme biralar piyasada hakimiyet kuruyor. Son yıllarda çok sayıda yeni cin markası türedi ve bunlar geleneksel cinlerden oldukça farklı. İşte bunlar keşfettiğimiz ve daha yakından anlattığımız "lezzet trendleri"ne sadece birkaç örnek. Takibe devam ediyoruz!

Daha fazlasını öğren
Curioso Photography - stock.adobe.com

Yeme ve içme rehberi

Singapur'da güzel ve otantik bir yemek nerede yenir? Tuzda balık nasıl pişirilir? İki kişilik güzel bir akşam için ne servis edilir? Portekiz Vinho verde'nin özelliği ne? Yellow müzisyen Dieter Meier nasıl biyolojik üzüm üreticisi oldu? Yemek ve içecek hikayelerimizde cevapladığımız sorulardan sadece birkaçı bunlar.

Daha fazlasını öğren