Mutfak uygulamaları

Yemek pişirmenin keyfine varın! Özellikle de üstün teknolojiye sahip cihazlar ile. Bu bölümde yemek yapmayı kolaylaştıran ve daha eğlenceli bir hale getiren her şeyi bulacaksınız: detaylı ürün bilgileri ve faydalı baharat alfabesi, pratik beslenme önerileri, uluslararası mutfak klasikleri ve bebeklerin ve küçük çocukların özel beslenmesine ilişkin bilgiler.

Christian Jung/Adobe Stock

Beslenme önerileri

Beyaz un gerçekten sağlıklı mı? Acı besinler vücuda iyi gelebilir mi? Lifli gıdalar vücudumuz için neden önemli? Çocuğum yemekler için sürekli "sevmiyorum" derse ne yapmam gerekiyor? Yorgun insanlar dinlenmiş insanlardan neden daha fazla yiyor? Uzmanlarımızın beslenme önerileri sağlıklı yemeğin ne kadar kolay yapılabileceğiniz ve bunun için yemeğin tadından ödün vermeye gerek olmadığını gösteriyor.

Beslenme önerilerine git
teen00000 - stock.adobe.com

Ürün bilgisi

Tatlı patatesin diğer patateslerden farkı ne? Yeşil fasulyenin neden haşlanması gerekiyor? Papaya ne için uygun? Ahtapot, mürekkep balığı ve kalamar arasındaki far ne? Fas'ın argan yağı neden o kadar değerli? Ürün bilgilerimize gıda maddelerinin özüne iniyoruz, nereden geldiklerini ve nasıl hazırlandıklarını pratik örneklerle birlikte anlatıyoruz.

Ürün bilgilerine git
Adobe Stock

Bebek-küçük çocuk

Sağlıklı bebek ve küçük çocuk menülerini Miele'nin buharlı fırınlarıyla hazırlama

Nihayet büyümek ve dünyayı keşfetmek - işte bunun için ilk yaşlarda hareket, sevgi ve dengeli beslenme çok önemli. Elbette ki çocuk yemeklerinin tadı da güzel, çok çeşitli ve sağlıklı olmalı.

Daha fazlasını öğren