Yeni ürünler

Mükemmelliği keşfedin

Geliştirdiğimiz en devrimci yenilikleri keşfedin. Generation 7000!

#LifeBeyondOrdinary

Şimdi keşfedin

W1 Speedcare

Zamanınız çok kısıtlı olabilir: Miele W1 serisi SpeedCare ve SpeedCare XXL modelleri çamaşırlarınızı sizin için en iyi şekilde yıkayacak. QuickpowerWash özelliği sayesinde tüm çamaşırlarınız sadece 59 dakakikada tertemiz hazır olacak. Böylece hayatın keyfini çıkarabilmek için zaman sizin.

Daha fazla bilgi için

Yeni kablosuz dikey süpürge Triflex HX1

Triflex Kabosuz Dikey Süpürge


Yer temizliğinde elektrikli süpürgeler alanındaki en son yeniliğimizi sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Triflex HX1. Benzersiz 3'ü 1 arada tasarıma sahip Miele'nin ilk kablosuz şarjlı dik elektrikli süpürgesi. Maksimum esneklik ve olağanüstü performans. Beklediğiniz yardımcınız!

Jetzt entdeckenŞimdi keşfedin

Yeni serimizi keşfedin

Her zamankinden daha fazla yenilik

Zirvede kalmak zirveye çıkmaktan çok daha zordur. İyilerin her zaman çok daha iyi olması gerektiğine inanıyoruz. Kurulduğumuz ilk gündan 1899'dan beri Miele gerek mühendislik gerekse teknolojik yenilikler getirerek sıradışı tasarımlarla bütünleştirdik. Yeni nesil 7000 serimiz ile yine yeni standartlara imza attık. Yeni 7000 serimiz ile geleceğin kurallarını belirliyoruz.

Miele CM5 Kahve Makineleri

Daha fazla keyif

Yeni Görüüm, Yeni renkler ile Miele CM5 tam aotomatik kahve makineleri

Kahve Makineleri

Güçlü ve kalıcı

Miele Complete C3 Power. Evinizdeki güç

Özel yaşam alanları ve konutlar özel çözümler gerektirir. Özel oda hijyeni talebinizi eksiksiz ve kusursuz şekilde yerine getirmeyi amaçlayan Miele, bu amaç doğrultusunda özel donanım seçenekleriyle birlikte çeşitli elektrikli süpürge modelleri sunuyor.

Daha sonra satın alabileceğiniz orjinal Miele aksesuarları ile Miele elektrikli süpürgelerinizi değişen ihtiyaçlarınız doğrultusunda uyumlaştırabilirsiniz: örneğin; bir ev hayvanı edindiğinizde, zemin döşemelerinizi yenilediğinizde ya da ev tozu alerjisinin ortaya çıkması durumunda.

Daha fazla bilgi