Bakım ve onarım

Exclusive Care: Tüm Miele ev aletleri için profesyonel bakım ve fonksiyon kontrolü ile tamir koruması

Garanti Uzatma: Tüm Miele ev aletleri için profesyonel bakım ve onarım için

Birinci sınıf, uzun ömürlü Miele cihazlarını tercih ederek mükemmel bir seçim yaptınız. Daima ve çok uzun bir süre boyunca cihazlarınızdan memnun kalabilmeniz için Miele size özel bir servis teklifi sunuyor: Exclusive Care.

Bu servis çerçevesinde Miele cihazları Teknik Servisimiz tarafından profesyonelce onarılıyor. Özel olarak Miele tarafından geliştirilen bir teşhis sistemiyle cihazlarınızı kontrol ediyoruz ve onları en yeni teknoloji seviyesine getiriyoruz. Ayrıca Miele cihazınızın kullanımı için de değerli öneriler sunuyoruz.

Cihaz fonksiyonlarını incelemenin yanında cihazlarınız ayrıca Miele bakım ürünleriyle yoğun bir şekilde temizleniyor. Exclusive Care yapıldıktan sonra Miele size bir yıllık tam tamir koruması da sunuyor.

Avantajlara genel bakış:

Cihazlarınızın değeri korunur
Miele uzmanları tarafından yapılan yoğun temizlik ve bakım sayesinde cihazlarınız her zaman kusursuz bir durumda kalacak.

Mükemmel sonuçlar
Düzenli bakım ve fonksiyon kontrolü ve program güncellemeleriyle her zaman en iyi sonuçları alacaksınız.

Değerli öneriler
Cihazlarınızın en iyi şekildeki kullanımı için Miele uzmanları sizin için önerileri ve ipuçlarıyla gece gündüz hizmetinizde.

Maksimum güvenlik
Miele kontrol sonrasında bir tamir gerektiğinde bu masrafları 12 ay boyunca üstlenir.

Garanti Sertifikası Garanti Uzatma Teklifimiz

Cihaz kategorisi  
Kategori 1: Basınçlı buharlı pişirici, bulaşık makinesi, otomatik kahve makinesi, çamaşır makinesi, çamaşır kurutma makinesi, çamaşır yıkama-kurutma makinesi    
Kategori 2: Ütü, kombi set, buharlı fırın, davlumbaz, soğutucu dolabı, sofra takımı ısıtıcısı, ocak/fırın, pişirme teknesi/pişirme alanı, buzdolabı, soğutucu/dondurucu kombinasyonu, mikrodalga, elektrik süpürgesi, şarap saklama dolabı    

Daha fazla bilgiyi size memnuniyetle verebiliriz. Ya da bakım için hemen bir randevu alın.

İletişim