Ek Garanti uzatma

Miele Servis Sertifikası

Garantieverlängerung

Miele servis sertifikasıyla maksimum güvenlik

Uzun ömürlü, dayanıklı, optimum kullanım konforu ve maksimum kalite - Miele ürününüzü alarak en iyi tercihi yaptınız. Yeni cihazınız için maksimum güvenlik mi istiyorsunuz? Miele size bir kerelik bir ödeme karşılığında 5 yıla varan garanti sağlıyor. İki yıllık üretici garantisi kapsamında bayinizden veya doğrudan Miele'den bir Miele servis sertifikası alabilirsiniz.

Miele servis sertifikasını şu cihazlar için alabilirsiniz:

Ütü, kombi set, buharlı fırın, davlumbaz, FashionMaster, soğutucu, bulaşık makinesi, yemek ısıtıcısı, ocak/fırın, pişirme teknesi/pişirme alanı, soğutma otomatı, soğutucu/dondurucu kombinasyonu, mikrodalga cihazı, otomatik çamaşır makinesi, çamaşır kurutma makinesi, çamaşır yıkama-kurutma makinesi, şarap dolabı

Otomatik kahve makineleri ve elektrikli süpürgeler için sizin için özel servis tekliflerimiz var; bunlar hakkında sizi memnuniyetle bilgilendirebiliriz.

Avantajlara genel bakış:

 • 5  yıl için özel Miele garantisi
  Miele 5 yıla varan garanti sunmaktadır..
 • Maksimum güvenlik
  Bu süre içerisinde, sizin neden olmadığınız tamir çalışmaları için herhangi bir masraf ödemek zorunda değilsiniz.
 • Azami esneklik
  Sözleşmeyi iki yıllık üretici garantisi devam ederken yaptırabilirsiniz.
 • Güvenilir ve hızlı
  Müşteri Hizmetleri bir tamir durumunda size hızlı ve güvenilir bir şekilde yardımcı olacak.

İndirmeye ilişkin bilgiler

Açıklama Format İndir
Miele Servis Sertifikası PDF İndir

Elektrikli Süpürge Ek Garanti

Miele Orijinal HyClean toz torbası ile 5 yıla kadar garanti uzatma

1

Elektrikli Süpürge - Toz torbası konfor Paketi

Elektrikli süpürge 5 yıl garantili konfor paketini satın alarak avantajları yakalayın! 

*  Yüksek kaliteli Miele HyClean toz torbası kullanarak, Miele elektrikli süpürgenizin performansı optimum şekilde kullanılır ve her zaman yüksek ve hijyenik toz toplama performansı elde edersiniz. Bununla birlikte, elektrikli süpürgenizde bir sorun meydana gelirse, sizin için daha fazla maliyet ödemeden kayıtlı garanti kapsamından yararlanabilirsiniz!

Daha fazla ayrıntı için lütfen sözleşme şartlarına bakınız.

Konfor Paketi içerik:
• 16 adet toz torbası, 4 adet motor filtresi, 4 adet hava temizleme filtresi 
• 5 yıla kadar garanti uzatma sertifikası (tüm son iki yıl içinde alınmış 2 yıl garanti süresi bitmemiş toz torbalı Miele elektrikli süpürgeleri)

 

Ek Garanti Sertifika
Garanti Uzatma

Garanti uzatma

Uzun ömürlü, dayanıklı, optimum kullanım konforu ve maksimum kalite - Miele ürününüzü alarak en iyi tercihi yaptınız. Yeni cihazınız için maksimum güvenlik mi istiyorsunuz? 

Ek Garanti Sertifikası shop.miele.com.tr

Miele Garantisi

Miele Garantie

Miele Garantisi

Tüm Miele ev aletleri, iki yıllık ücretsiz Miele garantisine sahiptir. Bu iki yıl boyunca Miele, müşteri olarak sizin için tüm malzeme ve üretim hatalarını ücretsiz olarak giderecektir. Miele garantisinin şartları geçerlidir. Miele garantisinin koşulları hakkındaki bilgiler, her Miele cihazıyla birlikte verilen "Garanti koşulları" belgesinde bulunabilir.

"Miele markası, müşterilerin 120 yıldan fazla bir süre boyunca güvenebilecekleri kalite, dayanıklılık, güvenlik ve güvenilirlikle eş anlamlıdır."

Dr. Markus Miele                                                                                               Reinhard Zinkann

Daha fazla bilgi