Bir Miele'ye sahip olabilmek için birden fazla neden var.
Bunlardan bir kaçını sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Miele 1899'daki kuruluşundan bu yana "Immer besser - Daima daha iyi" başlıklı marka vaadini takip ediyor. Bundan kastedilen: Şu anda "Daima daha iyi" olmak için ve ileride de olduğumuzdan "daha iyi olmak" için diğer tüm üreticilerden daha fazla çalışıyoruz. Bunun müşterilerimiz için anlamı Miele'yi tercih ederek, "Başkası ile yetinmemektir".

Beständigkeit

Miele kalitesi

120 yıldır geçerli: Miele'ye güvenebilirsiniz, cihazlarınız sizi yarı yolda bırakmaz. Beyaz eşya sektöründe sadece Miele'de çamaşır, kurutma makinelerimiz, bulaşık makinelerimiz veya fırınlarımız gibi tüm ürünlerimiz 20 yıla varan kulanım esasına göre test edilmektedir. Bir kez Miele, her zaman Miele: Dünyanın her yerindeki Miele müşterileri Miele'ye sadık kalıyor ve Miele'yi başkalarına öneriyor. Gelecek için de size şu sözü veriyoruz: Kalite ve uzun dayanıklılık ömrü konusunda hiç ödün vermiyoruz.

Die Miele Technik

Miele tekniği

Miele demek, minimum enerji tüketiminde mükemmel sonuç demektir. Bu, çamaşırlarınızın, evinizin ve bulaşıklarınızın hijyeni ve koruyucu bakımı ve de yemek pişirirken çok çeşitli lezzetler tadabilmeniz için de geçerli. Bunu sadece Miele'de bulunan yenilikçi donanım özellikleri sağlıyor. Dünyanın her yerindeki en seçkin ürün testlerinde elde edilen sayısız birincilikler bunu ispatlıyor.

Der Miele Komfort

Miele konforu

İster klasik çevirmeli düğmeli, hassas sensörlü veya akıllı telefonunuzdaki gibi yüksek çözünürlüğe sahip dokunmatik ekranlı olsun: Miele'yi kullanmak kolay ve eğlenceli. Buna bir de mutfakta veya çamaşır yıkarken kullanılan "başarı garantili" ve detaylı çok sayıda güvenilir otomatik program da dahil. Miele ile hayatınız daha güzel olacak.

Miele tasarımı

Miele, net çizgiler ve modern zarafet demektir. Ankastre mutfak pişirme grubu ürünler için en çeşitli donanıma sahip ve mutfak mobilyalarına uyumlu tasarım çizgilerine ve renk dünyalarına benzer bir çeşitliliği başka hiçbir yerde bulamayacaksınız. Cihazların tasarımı en büyük özenle birbirine adapte edilmiştir. Mutfağınızı nasıl donatırsanız donatın: Miele mükemmel uyum sağlar.

Miele servisi

Miele müşterileri öncelikli olmanın tadını çıkarıyor: Birçok alanda branşın en iyisi olarak gösterilen hızlı ve verimli Müşteri Hizmetlerimiz bunu garanti ediyor. Miele cihazlarınıza profesyonel bakım ya da kişisel ürün eğitimi de isteseniz, evinize seve seve geliyoruz. Sizin için her zaman buradayız. Söz veriyoruz!

Miele markası

Birçok ülkede Miele beyaz eşya sektörünün en çok ilgi gören, sevilen markasıdır. Miele, Alman pazarında tüm branşlarda tüm zamanların en iyi ürün markası seçilmiştir ("best brand ever"). Marka seçimleri ve tercihleri kullanıcıları hakkında da bazı bilgiler vermektedir: Miele müşterileri ev aletlerinin performansı, konforu, tasarımı ve çevre uygunluğuna büyük önem veriyor. Miele alan kişi kalite bilincine ve stile sahip kişilerdir.