Miele ocak detayları

Model

Fırın ile ve fırın olmadan kullanılabilir

Pişirme adasına veya klasik olarak dolaba entegre edilmelerine bakmaksızın pişirme alanları tüm mutfakların odağıdır. Kendi pişirme alanınızı yaratabilmeniz için Miele iki adet fonksiyonel konsept sunar.

"Model" hakkında fazlasını öğren
İndüksiyon yapı şekli

Özel pişirme alışkanlıkları için ısıtma türleri

Çeşitli ısıtma türlerine sahip Miele ocakları mevcuttur. Bu sayede Miele tüm pişirme işlemleri için uygun ocaklar sunar. İndüksiyon ısıtma türü hakkında daha fazlasını öğrenin.

"İndüksiyon yapı şekli" hakkında fazlasını öğren
Çeşitli boyutlar

Tüm mutfaklara uygun doğru ölçüler

Daha az tencere kullanmayı mı yoksa çok daha fazla tencere ve tavaya ihtiyaç duyduğunuz çok çeşitli menüler mi hazırlamayı tercih ediyorsunuz? Pişirme tutkunuz ne kadar büyük olursa olsun – Miele pişirme alanları size her ihtiyaca uygun boyutlar sunar!

"Çeşitli boyutlar" hakkında fazlasını öğren
Miele ProLine cihazlarının cazibesi

Özel pişirme teknikleri

İddialı yemekler pişirmek için profesyonel bir teknolojiye sahip olmanız gerekir. Miele, bu iddianızı gerçekleştirebilmeniz için TeppanYaki, salamander, indüksiyon woku, fritöz ve barbekü ızgarası gibi pek çok cihaz sunuyor. Gerçek lezzeti keşfetmeye hazır olun!

"Miele ProLine cihazlarının cazibesi" hakkında fazlasını öğren
Esnek kurulum imkanları

Esnekliği ve kalitesiyle ikna edici

Miele tezgah üstü aspiratör, davlumbazlar arasında gerçek bir lider. Akıllı teknolojisi, sağladığı konfor ve sorunsuz entegrasyon özelliği sayesinde her mutfakta kendini kanıtlıyor. Tezgah üstü aspiratörün alt dolaba monte edilmesi ile farklı mutfaklarda yükseklik veya görüş alanındaki diğer engeller artık bir sorun olmaktan çıkıyor.

"Esnek kurulum imkanları" hakkında fazlasını öğren
Yeni Miele tezgah üstü havalandırması

Her zaman uygun ProLine cihazları kombinasyonu ile

Yeni tezgah üstü aspiratör, her Miele ProLine elemanını mutfakta özel bir parça haline getirir. Tezgah üstü aspiratör, iki adet Miele ProLine cihazı ile kombine edildiğinde mükemmel bir pişirme ünitesi oluşturur. İster indüksiyon, HiLight, Tepan veya Wok olsun: Rahatsızlık vermeyen, kokusuz pişirme, kızartma ve kaynatmanın yeni konforunu keşfedin.

"Yeni Miele tezgah üstü havalandırması" hakkında fazlasını öğren

Aksesuar ve Temizlik Bakım Ürünleri

 
Orjinal aksesuarlar Miele E-Shop Aksesuarlara bakış