Hangi dondurucu sistemi arzu ediyorsunuz?

Gıda maddelerinizi uzun süre stoklama ve saklamak için gıda maddelerinin dondurulması en iyi yöntem. Böylece besin öğeleri ve tat uzun süre korunur ve gıda maddeleri daima el altında bulundurulur. Son derece modern dondurucu teknolojisi içeren Miele buzdolapları ile dondurucu sıcaklıkları güvenilir ve kullanıcı bir şekilde kontrol altında tutarsınız – en iyi sonuçlar ve en iyi tatlar için.
NoFrost
NoFrost sistemi sayesinde Miele buzdolabınızda artık buz çözmek zorunda değilsiniz. Hava sirkülasyonlu soğutma ile soğuk, kuru hava eşit bir şekilde dağıtılır ve bu sayede iç alanda buz oluşamaz. Ayrıca çekmecelerdeki donmuş gıdalarınız da yapışmaz ve rahatsız edici buz tabakası olmadan kolayca açılır ve kapanır.  NoFrost, dondurucuda en yüksek seviyede konforu sunuyor ve aynı zamanda sizi uğraştırıcı buz çözme işleminden sonsuza kadar kurtarıyor.
DuplexCool
Soğutucu ve dondurucu bölme için birbirinden ayrı iki hava devresi en iyi şekilde soğutur. Ayrıca bu alanlar arasında hava değişimi olmaz. Böylelikle balık, soğan veya peynir gibi yiyeceklerin kokusu dondurucu bölmesindeki yiyeceklere aktarılması önlenir. DuplexCool, soğutucu dondurucu kombinasyonunda gıda maddeleriniz için güvenli saklama koşulları sağlar.
Modele bağlı donanım özellikleri