Hangi taze tutma sistemini arzu ediyorsunuz?  

Taze gıdalar sağlıklı beslenmenin temelini oluşturur. Pazardan alınan taze meyve ve sebzeler aynı tazelikte kısa sürede tüketilmelidir. Ancak pişirilecek malzemeyi her gün taze almayı kim başarabiliyor?Alışveriş esnasında gıdaların kalitesinin yanı sıra saklama koşulları da önemlidir. Bu, bir gıdanın hazırlanırken ne kadar taze, lezzetli ve sağlıklı olduğunu belirler. Çözüm: PerfectFresh Pro, PerfectFresh ve DailyFresh taze tutma sistemleri.
PerfectFresh Pro
Gıdalar 5 kata kadar daha uzun süre taze kalır. 0 °C ile +3 °C arasında otomatik ayarlanan sıcaklık aralığında et, balık ve birçok süt ürünü 3 kata kadar daha uzun süre taze kalır. Hatta çekmecedeki optimize edilmiş nem ayarı sayesinde meyve ve sebzeler 5 kata kadar daha uzun süre taze kalır. Ayrıca mükemmel görüş için parlak bir LED aydınlatması entegre edilmiştir. 
PerfectFresh
PerfectFresh ile gıdalarınız 3 kat daha uzun süre taze kalır. 0 °C ile +3 °C arasındaki sıcaklık aralığı, et, balık ve birçok sütlü ürünlerin, oldukça daha uzun dayanıklılığı için en iyi koşulları sağlar. Meyveler ve sebzeler için nem bölmesinde ek yüksek hava nem oranı sayesinde uygun bir ortam sağlanır. Daha bariz bir lezzet için besin öğeleri, tat ve kıvam daha uzun süre korunur. 
DailyFresh
Soğutucu bölümdeki büyük çekmece çok sayıda taze gıda için yer sunuyor. Çekmecedeki ayarlanabilen açıklık sayesinde nem daha iyi muhafaza edilebiliyor. Böylelikle meyve ve sebzeler çok daha uzun süre taze ve körpe kalıyor. 
Modele bağlı donanım özellikleri